Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Osiguranje ne placa kad proklija zito na struku od atmosferski padavina /poplava/ samo ako se reka izlije i od vatre samo ako udari grom i zapali zito. Tako je nekad bilo a mozda i sada zato vise ne osiguravam iako je jeftino jer nista i ne dobijam, ima tu i razni odbitaka kada izadje komisija na lice mesta pa prebroji kvadratni metar.
 
Pidikanac ako je osiguiran uzivaj,inace situacija na Pancevackom putu je gora 10x bar njive koje sam ja video
Evo ga moj suncokret sa Pancevackog puta,postavicu jos slika u odgovarajucim temama da ne Off-ujem toliko.
fotografija08011.jpg
 
do pre neki dan sam gledao prognozu hiljadu puta dnevno jer sam hteo kisu,sada je gledam jer je nezelim,ovo sto se danas desavalo nikako nevalja.niko nezna kada ce se vreme stabilizovati
 

Kimi, ne razumijem se nešto posebno u oblake ali meni ovo mnogo liči na super-ćelije koje u USA proizvode tornada, ispravi me ako griješim. Inače, jako sličan oblak sam pratio juče, pisao sam o tome. Neobično maleni po površini ali strašno visoki i isto ovako sa jasno definisanim granicama. Nemam mnogo godina ali se ne sjećam da je prije bilo ovakvih oblaka i oluja kod nas.
 
Na koji način nastaje ovako čudan oblak? Drugačiji je po obliku, strukturi, granicama od običnog oblaka? Jel postoje neki posebni mehanizmi nastajanja?
 
Ovo je slika koju je sinoć slikao čovek iz moje okoline,vazdušnom linijom oko 10 km.
Cestereg30maj201312_zps052619fd.jpg
 
Jutros čujem da su uktadene četiri rakete koje su bile na raspolaganju protivgradnoj stanici u našem mestu.
Ispravka ,
u pitanju su 3 rakete i sistem za ispaljivanje istih.
 
Poslednja izmena:
Ovu bandu iz RHMZ treba razjuriti pod hitno!Citajte sad ovaj citat iz dnevnih novina Kurir: "U Republičkom hidrometeorološkom zavodu kažu da nije bilo ozbiljne štete jer „nevreme nije bilo opasno“, kao i da ovog leta možemo da očekujemo još dosta ovakvih padavina. U noći između srede i četvrtka u Beogradu je padala i žuta kiša, a u Kragujevcu crvena. U RHMZ kažu da je u pitanju uobičajena pojava za ovo doba godine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh