Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[TABLE="width: 479"]
[TR]
[TD="class: bela75 levo, colspan: 2"]У наредна два сата на подручју западне и централне Србије као и у Војводини киша слабог и умереног интензитета.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: siva75, bgcolor: #EBF8FB, colspan: 2, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: plavapozadina levo, bgcolor: #1A5AA6, colspan: 2"] Најава је за период од: 06:12 22.05.2013 до: 08:12 22.05.2013[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="width: 479"]
[TR]
[TD="class: plavapozadina levo, bgcolor: #1A5AA6, colspan: 2"] Прогноза времена[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: siva75, bgcolor: #EBF8FB, colspan: 2, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: bela75 levo, colspan: 2"]СРЕДА, 22. мај 2013. у 05.10
Данас и сутра локално се очекују временске непогоде: град, олујни ветар и обилне количине падавина (у већини места 20 л/м2 за 12х).

У БЕОГРАДУ - Вечерас и током ноћи локално се очекују временске непогоде: град, олујни ветар и обилнија количина падавина (око 20 л/м2 за 12х).[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Kod nas za sad pada k'o da smo je poručivali. Na svakih 10 dana otprilike. Samo neka tako nastavi...
 
Kod mene kamen mokar, u toku noći palo 8 l, sada je oblačno i prohladno 14 stepeni napolju .
Ovo je moja vremenska prognoza nikad ne omane uvek pogode kakvo je bilo vreme :haha::haha::haha:

a4ymaa.jpg
 
Padala kisa cijelu noc, stala jutros oko 8, za sutra najavljuju veoma jake padavine. Kukuruz odlično napreduje, uspio sam za ovih par lijepih i vrelih dana da izbaliram i svo sijeno.
 
Ljudi blago vama, kod nas kisa ni prasinu nije pokupila. Nekad je u ovom kraju blizu Velike Morave padalo najvise kise danas se nesto okrenulo susa nas urnisava drugu godinu za redom.
 
U mom selu jutros palo malo posle par meseci i taman se ponadah kad ono se razvedri i opet nista.Kako merite koja je kolicina pala u vasem kraju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh