Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Код мене ноћас 11л и од јутрос још 2л, тренутно пада ситна.
Меримо кишомерима, најједноставнији и најјефтинији је овако неки:

Има у мало боље опремљеним пољоапотекама, 400-500дин.
А можеш и било којом посудом, ставиш на двориште па после прерачунаш:cao:.
 
U Tomasevcu nocas 11 litara kise. Pre neki dan 6, i pre toga jos 11 litara. Sve u svemu, u maju oko 27 litara. Sa prethodnim zalihama, stanje u ataru sasvim zadovoljavajuce.
 
Ne valja okolina Valjeva opet roka grad...
bg_radar_1234.png
 
Ne znam gde pada i da li pada grad negde u okolini Valjeva,kad saznam napisacu,ja sam na 20 km od Valjeva i pada jaka kisa,napravila je potop u dvoristu za kratko vreme.
 
Modeli očekivali 6-7 litara u vrh glave u noćašnjem talasu padavina,a ono ponegde palo i do 15 !Ponovo je kišu dobio onaj kraj u kome nije toliko potrebna,izuzev Banata koji se ovaj put provukao i ugrabio malo padavina.
Ovde je bilo 2litra jutros,a od prepodnevnih sati se razvedrilo.Biće gadno za par sati ponegde...

Biće kiše na Kosovu,da odgovorim članu koji me je pitao.Nekih 10-15 litara je očekivati po modelima.

savato

Biće uslova za popodnevne pljuskove do nedelje,nakon toga ide stabilizacije na 2-3 dana.
 
Ispiskilo se nebo i kod nas na brzinu malopre palo je dosta za kratko vreme ali bilo bi pogodno da pada bar celu noc sto tesko ce biti vec se razvedrava
 
Daj Kimi reci ti meni kad ce to sunce,meni sve pliva a moram spartati..ono nije blato vec zivi blato da potones

- - - - - - - - - -


  • Četvrtak
    23.05.2013.
  • ik-5-dan.gif
  • 12ºC
  • 16ºC
  • 6 m/s SSZ

  • Petak
    24.05.2013.
  • ik-5-dan.gif
  • 11ºC
  • 16ºC
  • 3 m/s Z

  • Subota
    25.05.2013.
  • ik-3-dan.gif
  • 11ºC
  • 16ºC
  • 4 m/s ZJZ

  • Nedelja
    26.05.2013.
  • ik-5-dan.gif
  • 9ºC
  • 16ºC
  • 5 m/s Z
 
Синоћ ми била занимљива слика радара, као да је неко повукао линију и рекао овде нема кише. Мислим на север Војводине.

untitled.jpg


Кими, шта кажу твоји параметри за доњи Срем?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh