Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E kad dade bog da i kod mene malo pade.Nisam imao cime da izmerim.
 
Синоћ ми била занимљива слика радара, као да је неко повукао линију и рекао овде нема кише. Мислим на север Војводине.

untitled.jpg


Кими, шта кажу твоји параметри за доњи Срем?

Pa zar u D.T. nije bilo kise kod mene je palo sinoc 10 l.
 
F.E.A.R

Od ponedeljka će biti izgleda malo stabilnije.

vladimir92

Tako je...dolazi prostrana nimbostratusna oblačnost sa mora,koja će zahvatiti skoro čitavu zemlju.

Evo ovde je upravo počela da pada iz tog sistema.

Inače danas jutros 2 i popodne 1 litar....prosto neverovatno kako neće moju okolinu ove godine...desi se da promaši dva,tri puta..ali ovo...

Evo od danas:


NeLe001

Biće kiše nema brige.
 
Хвала Кими. :ppozdrav:
На кишу нисмо гадљиви, реко само да не буде још нечега. Нашој земљи треба сваких 7 дана кише, јер брзо изгуби влагу. Код нас најгоре буде када кукуруз треба да налива, е онда запече... Тада се дешавало људима да им упадне гума од бицикла у пукотину док обилазе њиве, па рокну доле.
 
Pa zar u D.T. nije bilo kise kod mene je palo sinoc 10 l.

Чуо сам се са мојима кући, рекоше ми да је пало 8 литара, увек добијете више кише од нас. :osmeh:

Била ми заниљива слика за север Војводине, зато сам је окачио. Што се кише тиче, за сада се не могу пожалити. Увек на време, као поручена.
 
Pa rekoh ti,biće promenjivo...ujutru sunčano a tokom dana razvoji oblačnosti uz moguće padavine.

Nema smisla ne zabeležiti ovu hladnoću u severnoj,zapadnoj i delom centralnoj Evropi:

Jutarnji mraz:

hladnoo.png


Čak -18°C na Alpima:

18alpi.png


Tamo krajem nedelje ima šansi da i na jugu zemlje temperatura ujutru padne blizu 0-le:

jugv.png


Jednostavno je napolju potapanje:

ludilo.png

EDIT:Čini mi se da je zagrmelo sada !Trenutno najjači intenzitet,prava provala oblaka.Palo je preko 30mm do sada.


bgradar2248.png
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh