Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nad selom pala lepa kisa,jutros se crnilo u basti i na nizim delovima pored asfalta cak poneka bara.Medjutim u ataru mnogo manje kise,ako je bilo 5-6 litara vise nije sigurno!
 
Kod mene uvece sutra ima samo da lije, u sva tri kupinjaka, i prekosutra i taprekosutra i naprekosutra i kad god ja hocu i kolko god ja hocu litara po struku.... Odsad se uzdam samo u SEBE...
 
Po svoj prilici agonija se nastavlja i sledeću sedmicu.A dalje sam Bog zna.Nikakvog osveženja na vidiku. Na žalost ostaje još da se desi neko čudo u vido nekog pljuska u toku noći ,da dodje niotkuda.
 
Сада

Мало облачно

Температура
35 °C

Субјективни осећај 35 °C
kod mene trenutno +37 step .. nema vode ai struja nestala , de ces lepse ... ha ha puni rezervoari sa vodom su tu ..:haha:
 
+34 vedro sa laganim vetricem. Nocas nije bilo kise a samo 5 km dalje se istresla. valjda kako je oblak zahvatio. Ni u Begecu nije bilo neke kise, samo malo poprskalo.
 
juce popodne padao pljusak u navratima nekih pola sata i to gde je zakacilo taj oblak,razbijali su oblake raketama zbog moguceg grada ali je palo koliko toliko imam parcelu sa kukuruzom prekoputa kuce neverovatno kako je odmah razvio listove
 
U sredu i u noci petak na subotu po svim prilikama opet osvezenje ali opet kako gde.Trebalo bi da vise zahvati sever ali oblaci se naziru skroz do Krusevca...E sad gde ce i koliko videcemo.Dobro ce doci u svakom slucaju biljkama koje prezive do tad...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh