Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrbas se podelio u starom vrbasu pljusti ko luda a 5km na drugom kraju grada gde sam ja ni kapi strasno!
 
Juzna backa kisa se ispadala ni sanjao nisam ovakvu kisu,bilo je leda ali jako sitan zajedno sa kisom,ja sam prezadovoljan,kanali puni vode.Hteo sam da napisem i ranije ali nije bilo struje
 
Sad zamislite kako smo mi ovde isfrustrirani , ovakve situacije već 6-7 dana , svako predveče grmi sjeva , oblači se ali samo istrese po okolnim brdima a ovde ni kapi.
Tolko je padalo zadnjih dana po planinama , južnije od B.Luke , da je prije par dana Vrbas tolko bio nadošo da smo mislili da će se desiti nešto nezapamćeno da rijeka izlije na najvećoj suši , da je bar tako i bilo. Danas kad smo navodnjavali kukuruz , cijeli dan smo se kupali u Vrbasu , predveče opet haos , al opet ništa.
 
Žao mi je što su mnogi ostali uskraćeni kiše...:zli: ::lose::::samo bes::

Pogoto tamo tog dela oko Valjeva i Loznice...i dalje gledam karte i ne verujem...ne da je trebalo da padne,nego je trebalo da se formira nevreme koje bi strah u kosti unelo....ali neverovatno,ništa od toga na većem delu teritorije.

Priroda je to,šta da radimo.

No,sutra je nova šansa....:sreca:
 
Ima li kakvih izgleda za sutra?Ja gde god da sam gledao prognozu bez izgleda za kisu.
 
Nad Suboticom pada diskretno,ali to traje vec sigurno sat i po,pa mozda i bude nesto,mada malo je to za ove peskove...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh