Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Grmi i seva već 2 sata da oće da okvasi noćas da malo živne kukuruz onda bi preživeo do ovog potopa sledećeg petka.



35ko1o7.jpg
 
Weather2umbrella ti je jedna od najnetacnijih prognoza koje postoje,ja sam je pre pratio,da bi video da to nema veze sa zivotom,na svakih par dana najave kisu,pa kad se taj dan priblizi menjaju kompletnu prognozu.
Konkretno za moj kraj su pre dva dana najavili solidnu kisu,da bi juce napisali da nece biti ni kap,a ipak je nesto malo palo danas....
 
Jagodina 17:00 jaka kisa u trajanju od pet minuta, zatim 20 minuta, sipi kišica, beznačajno, grmelo je dobrih 2 sata i tmurno, najzad, počinjem da verujem u prognozu starih ljudi jer sve prognoze su autsajderi.
 
pokupila prasinu mater joj njenu! psovao sam sve sto mi je doslo pod jezik kad sam stigao kuci a u BACKOJ TOPOLI se ispadala ljudski!
 
Kad pričate o prognozi. Isto i Aladin najavljivao 4dana predveče grmljavinu ipovremene pluskove za Brčko a sinoć kada je jedino zagrmelo i osvežilo oni najavili bez padavina. Ma sve kontra .Inače kod men pokupila prašinu .Teraj dalje preko 35c. do srede za sada.Samo neznam do koje srede.:sta:
 
Evo jednog dobrog pljuska kod nas,s obzirom da je Subotica u pitanju prosto neverovatno,ipak ima nesto u madjarskim prognozama.

A na weather2umbrella danas bez kapi kise.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh