Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas juče grmelo i sevalo kao da će kraj sveta , bilo i leda ali na svu sreću sa kišom . I na kraju samo 7mm .
 
kod nas grmelo ali bilo i kise i malo leda koji nije pricinio skoro nikakvu stetu na svu srecu
 
Sinoc kod nas u vise navrata su bili par dobrih pljuskova (nemam merac ali je lezala voda) poceo je grad ali sam predhodon cuo dve tri rakete , ovi nasi su pucali i uradili su dobro posao, grada malte ne nije ni bilo, pola minuta je palo velicine zrna graska ali je prestalo. Kisa je svakako dobro dosla ali mislim da je kraj aprila i ceo maj bilo katastrofa i da ce se polsedice tog meseca sigurno odraziti na useve
 
Ja sam cuo da je u nasoj okolini u Backom petrovom selu bilo leda i da je napravio rusvaj! Kod nas stete nema hvala bogu nije puno leda bilo!
 
RHMZ upozorava da oko 20 h stize jos jedan nalet ,prvo severozapad pa dalje.
 
Kod mene u Iloku pada opet :sta: i to obilato :kisa: a kod vas nad vojvodinom se gadno crni valjda neće biti grada! Prvo neka gadna vjetrina pa u naletima pljuskovi!Ovo vrijeme nije više normalno! :nono:
 
Kod nas oko ponoći bilo je leda veličine graška a kako sam čuo okolinu je zahvatio ozbiljniji led npr.Zlatica Matijevic skoro 100% uništena,Sečanj.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244749580[/time]_________________________________________________
Evo počinje i kod nas.
 
Zrenjaninac je napisao(la):
Kod nas oko ponoći bilo je leda veličine graška a kako sam čuo okolinu je zahvatio ozbiljniji led npr.Zlatica Matijevic skoro 100% uništena,Sečanj.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244749580[/time]_________________________________________________
Evo počinje i kod nas.


i opet ide crveni oblak na vas

http://www.hidmet.gov.rs/ciril/osmotreni/radarska2.php?pg_id=62803
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh