Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Robert u kom deklu je padala. Kod nas iznad sela samo slaba kusa ni o.5lit. a za atar neznam seva i grmi sa svih strana.
 
auu cuo sam i ja da je u nasem ataru tj bodonju padala kisa ali za grad nisam cuo a takodje i futog je dobio grad samo jos nama fali i gotovi smo....
 
Kod nas je poceo led bez kapi kise koji se nakon par minuta pretvorio u pljusak! Odtada je padala kisa jos 2 pljuska ukupno oko 10 litara! Leda nije bilo puno na svu srecu(bar kod kuce) Nadam se da nije bilo u ataru nekog cirkusa! Sutra cu ujutro odma ici da vidim!
 
U Apatinu u naletima pljušti, i veoma mnogo grmi. Do jutra će sigurno dobro nakvasiti. ::svaka cast::
 
kiraj je napisao(la):
Robert u kom deklu je padala. Kod nas iznad sela samo slaba kusa ni o.5lit. a za atar neznam seva i grmi sa svih strana.
ma nije nesto,vise je izgledalo strasno nego sto jeste,uglavnom pricam za deo prema milosevu.
 
Kod nas opet pada! Taman da mi pokvari detelinu :udri: :udri: A tako se lepo osusila!
 
Slavonac ti si mi preko puta. Od tebe mi uglavnom dolazi kisa. Veceras za sad bez leda,sto se nadam da ce tako i ostati.
 
evo padalo i kod mene u Iloku kiša dooooobra krupne kapi i mali grada sa kišom valjda nije napravilo veće štete!! :kisa: :kisa:
 
Tokom popodneva par pljuskova, bez leda.
A taman sam prihranio kukuruz i oparao pasulj.
 
Kod mene je sad padao pljusak jedno 15 minuta i to dobar i jak i palo je oko 10 litara kise i grada nije bilo,i dobro je bar sutra neidem na njivu nego cu kuci da ::suncanje:: ::samo odmor::
 
kod mene pada kisa i naletima od 19 h grmi i seva ...ja taman bio na basketu kad ono opici pljusak a krupne kapi u p.m. ja sam danas pokosio detelinu tako da je jos uvek zelena na njivi pa i ako padne kisa nece joj nista biti u petak subotu i nedelju ponedeljak temperature u proseku 27 stepeni celzijusovih .
 
jdan talas prosao ko da ce smak sveta..drugi samo sto nije...bolje da gasim sprave...na radaru je zut i beo..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh