Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovde nije bilo leda i nadam se da ga nece ni biti mada su oblaci na satelickoj snimci blizu kraja i za 2 3 sata ce napustiti vojvodinu :cao:
 
i meni je dosta kise ali svaka kisa dobro dodje svim kulturama a sad je najpotrebnija grasku kad cveta i naliva zrna pa mu ova kisa dobro dodje da prinos bude veci :ppozdrav: ali ova kisa nije pogodna za jecmove jer je zetva u toku
 
sinoć druga tura naoblake -GRMILO I SIJEVALO KAO DA ĆE SMAK SVIJETA
ali dobro je prošlo samo obilan pljusak
moram danas obić ječam :sta: :sta: :sta:
 
kod mene je dobro prošlo,samo obilna kiša u više navrata :kisa: :kisa:
A odoh sada i ja u atar da vidim koliko je tamo palo inače sada je dan prekrasan ni oblačka na nebu :cool:
Slavonac dao si mi dobru ideju idem i ja obići ječam!
:sta: :sta:
 
kod mene nocas 10 l. ali sto je sevalo i pucalo u p.m. bilo je strasno,mada me zajebala sad ova kisa posto sam hteo da idem da kosim mladu detelinu, sad ne vredi
 
od 21:30 do 22h padala kiša i grad veličine oraha.Od 22:10 do 22:15 padao opet grad veličine kokošijeg jajeta.OD 23:30 do 00:00 opet grad sa kišom.Ukupan bilans je 42 litre kiše i sjebane njive do zla boga.Ja to nikada nisam video.
 
Bogami vi ste najebali. Zvali me jutros iz Agrokopa zbog semenskih krastavaca da provere da li je bilo leda .Kazu da ima na vise lokaliteta stete od grada.
 
Ja imam 31 i ovakvo nešto ne pamtim,ali ni moj ćale koji ima 64 se ovako nečega ne seća.Zahvatilo je skoro celu opštinu Sečanj što je otprilike oko 12000hektara.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh