Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: vremenska prognoza

bice kise sigurno samo da se ona nauci padati pa ce nam jos i dosaditi...sandore ovaj sajt je veoma koristan www.sat24.com ima sve na njemu i daje tacne prikaze kako se krecu oblaci i gde ce da pada kisa!
 
Odg: vremenska prognoza

ljudi i kod mene pala :kisa: jupi jeste samo jedan deo atara uhvatila i to 7 l, licno kod mene kuci samo 2 l valjda ce se uputiti sad kad se maloprobila inace nam kisa dosla iz rumunije, posto smo mi kopali u tom delu atara i gedali kako dolazi, bogme su rumuni dobro pokisli
 
Odg: vremenska prognoza

Kod nas nije bilo ove godine ukupno sa sve snegom vise od 30mm
 
Odg: vremenska prognoza

Video sam te tamne oblake nad južnim Banatom. Kod mene ni kapi, nego je još celo popodne duvao vetar sa severozapada. ::lose::
 
Odg: vremenska prognoza

Ljudi kukuruz stoji od pre uskrsa u zemlji, soja je nikla ali nejednako, suvo je sve ko barut, danas sam razgrtao malo nije ni nabubrio, bice muke ako nepadne nesto za koji dan
 
Odg: vremenska prognoza

ukupno 9 lit kise danas i nadam se da je uhvatio ceo atar jer pre neki dan onih 20 lit samo oko sela je bilo a na jednom delu atara skoro ni kapi :udri:
 
Kod nas i juce padala. Jedno pola sata dobre kise. Nije ni nesto toplo,moglo bi malo i sunca.Ako se nastavi ovakav trend kisa-sunce bice ove godine i dobrog zita.
 
sta ima da se objasnjava?sarkazam ili ne sam proceni.

stalno: srbiju je pogodila nezapamcena susa,led,kisa,vetar....a gde je tu vojvodina u svim tim vestima?


u nedelju zaharije pocinje emisiju "grad/led je potukao vocnjake u jagodini,kragujevcu...."
pa i kod nas u vojvodini je tukao led,pogotovo ovde kod mene,pa niko nije spomenuo.

ma hajde vise dosta mi je toga....i nije politika,nego nepostovanje nekog drugog.
 
KishRobert je napisao(la):
sta ima da se objasnjava?sarkazam ili ne sam proceni.

stalno: srbiju je pogodila nezapamcena susa,led,kisa,vetar....a gde je tu vojvodina u svim tim vestima?


u nedelju zaharije pocinje emisiju "grad/led je potukao vocnjake u jagodini,kragujevcu...."
pa i kod nas u vojvodini je tukao led,pogotovo ovde kod mene,pa niko nije spomenuo.

ma hajde vise dosta mi je toga....i nije politika,nego nepostovanje nekog drugog.
Potpuno si u pravu.Pa zar još ne shvataju odakle im LEBAC ide?
 
Juče poslepodne je između Crepaje i Pančeva palo sigurno oko 60 l kiše na m2 , kod mene oko 15 l a u drugom delu prema Kovačici i Barandi ništa , ovo je okrug od 10 km
 
Kod nas komsija Sandor ni kapiiii! Crepajcima mora da je Sosic narucio kisu ::namigivanje::.
paorpaor je napisao(la):
Kod nas i juce padala. Jedno pola sata dobre kise. Nije ni nesto toplo,moglo bi malo i sunca.Ako se nastavi ovakav trend kisa-sunce bice ove godine i dobrog zita.
Kod nas ako ovako nastavi susa nece biti ni krivog!!!! :nono:
Bitno da je palo beogradjanima ::lose::... Lepo kaze Raka iz serije Vratice se rode...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh