Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Teme "Vremenska prognoza" i "Vremenske prilike u 2009. godini" spojene u jednu.
 
Čujem da u Zrenjaninu i sada dobro pada.Kod mene ide oko sela kao da ima neki branik da prođe.Juče je u jednom delu atara bilo 25 litara po kvadratu a u drugom oko 3 litre.(mereno,nije đuture)
 
@ Lala iz Banata opet nisi dobio od ove kiše malopre ? Sad sam stigo bio sam da prskam repu i tamo gde sam bio ( prema Barandi) nije bilo ni kapi kiše a kad sam stigo do sela vidim da je bio provala oblaka
_________________________________________________Post je spojen: [time]1241544583[/time]_________________________________________________
29ctj83.png
 
pa kod mene padala preko 1h i 15 min a imalo je i provala oblaka jedno pola sata dobrih neke cevi odvodne se zatvorile i zaglavile od vode znaci padala je opasno i krenula ka istocnom delu od BG-a ka vama momci!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ja mogu da castim bilo je super
_________________________________________________Post je spojen: [time]1241549252[/time]_________________________________________________
eto i sad idalje je jak pljusak ovde
 
kod nas u gradu nista,ali ja sam kosio detelinu prema basaidu,tamo je malo pokupila prasinu,kao daje dalje bilo nolje,izgleda da je kiraj najzad malo dobio kise!
 
Bilo bi lepo ali nisam cuo da smo negde dobili kisu. Iznad sela nista.
 
Kod nas nije bilo ni kapi! Cak se nije ni naoblacilo! I to nigde ni ne spominju! Ako ostali delovi dobijaju kisu onda cemo biti u velikim govnima! Jer ce zita biti u ostalim krajevima zemlje pa ce mu cena biti niska a kod nas ako ovako nastavi nece biti zita!
 
kiraj je napisao(la):
Bilo bi lepo ali nisam cuo da smo negde dobili kisu. Iznad sela nista.
kako se naoblacilo prema basaidu!?
ja sam kosio kod sasinog salasa(ako znas koji je),pa malo nazad prema beceju.
 
Znam koji je salas ali u selo nije palo ni kapi,mozda je pala u ataru prema Banatskom Karadjordjevu . Tamo se cula grmljavina i bilo je crno .
 
jel padala negde kisa kod vas?kazem danas je djurdjevdan i tad sigurno pada kisa ali ovaj put ona omane ...izgleda da ce biti susna godina po meni sta vi kazete?
 
aj što ne pada...nego duva svaki božiji dan...da se oprasiš dok ubodeš termin za prskanje..
 
I mi smo se spremali da idemo da prskamo soju pa smo zbog vetra dokraja ostali kuci i sklapali kombaj za psenicu!
 
Od sutra pa narednih 5 dana bez vetra i sa temperaturom od skoro 30 stepeni a posle ....... mnogo :kisa: :kisa: ( valjda )
 
šandor je napisao(la):
Od sutra pa narednih 5 dana bez vetra i sa temperaturom od skoro 30 stepeni a posle ....... mnogo :kisa: :kisa: ( valjda )

Joj kada bi barem bilo tako.
Ceo dan sam džabalebario čekajući da stane vetar. I tek uveče je stao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh