Vogel&noot soil solutions

Тај Худјик је умишљен неки лик ценовно ко да је овлашћен произвођач а не обичан клепач
 
Da li neko zna čemu je namenjen zaokruženi šraf na kozlacu UN400 plužne glave?
Jer on ništa ne steže, prosto je samo zavrnut u rupi tik iznad plaza (bukvalno je naslonjen na plaz).
Ja sam sad menjao plazeve, i nisam mogao da namestim novi plaz jer smeta taj šraf, pa sam ga izvadio odatle jer i ovako ničemu ne služi.
(A to govori i o preciznosti IQ parts delova.)

 
Нисам обраћао пажњу на "Вогелима" који су имали постављен оно ножасто цртало или какогод да се назове оно што вертикално реже пластицу, али мислим да би тај шраф могао да буде једна од тачака за фиксирање тог цртала.
 
U Mikronu u Sirigu. Inače fotografija nije od mog pluga već od drugarovog, kad sam naletio na nju u kompu i video da se taj šraf lepo vidi, onda mi je palo na pamet da pitam šta je predviđeno da se tu montoira. :)
 
Jel su OTT plugovi kopije Vogela ? Ima drugar OTT sa oznakom LM 950 na guglu sa tom oznakom izbacuje samo Vogele.
 
I mene interesuje ima li ko vogela sa daskama un 400 kako rade ,gledam neki plug sa tim daskama a nema pretplužnjake ,pa neznam kako bi zaoravao bez pretplužnjaka.Molio bi da neko iznese iskustva.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Ja imam M 950 sa Un 400 daskama,2014.kad su bile poplave deflektori su smetali da ta vlazna masa prolazi i onda sam skinuo deflektore i dan danas ih nisam vratio. :)
Inace radi plug kad je dobro nastelovan i bez njih,sto veca dubina,to bolje zaorava
 
Ja imam M 950 sa Un 400 daskama,2014.kad su bile poplave deflektori su smetali da ta vlazna masa prolazi i onda sam skinuo deflektore i dan danas ih nisam vratio. :)
Inace radi plug kad je dobro nastelovan i bez njih,sto veca dubina,to bolje zaorava
Pored dubine ja bi dodao i što veću brzinu, lepše složi.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ovaj plug sam gledao ,samo neznam dal mu nebi falili predplužnjaci da lepo zaorava.Kod nas je laka zemlja i vuko bi ga traktor od 120 ks brzina nebi trabala da je problem radio bi na najvećem zahvatu
51be406f842067496f8b0396f7b66276.jpg
f24afbc7b3a2fc57c558ac036f604073.jpg


Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Свежа информација, ако коме устреба: у зрењанинском "Агротехникому" дански "Молбро" раоник за УН 400 даску са одвојивим длетом/шпицем кошта, који динар мање или више, 5600 динара.
 
Nazad
Vrh