Vogel&noot soil solutions

Imam plug V&N S1050, 3+1. Vučem ga sa MF 3630. Trenutno je na tri brazde. Gledao sam da li može da se smanji brazda na neki način. Našao sam samo podešavanje sa slike, koje ne znam šta radi. Cenim da pomera celu gredu koja nosi brazde, ali nisam siguran šta se time dobija. Da li neko zna čemu služi podešavanje sa slike?
c45a204916f6c0870dc3658ff5ea7b03.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pretpostavljam da bi trebalo odvrnuti ovaj šraf,pa okrenuti ovu četvrtastu podlošku jer,rekao bih,rupa na podloški nije u sredini.
 
Mislim da je to podloška namerno takva, da bi greda mogla da se pomeri preko podloške. Video sam na drugom plugu da podloška isto tako stoji. Ovo je samo moja pretpostavka, ne znam da li je ovo dovoljno tačno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Je l' ima neko pojma koliko koštaju raonici za vogela (daska UN400) u Mikronu u Sirigu, i koji su (original Vogelovi ili neki zamenski)? Ili neka preporuka za raonike za Vogela na nekom drugom mestu? Pitam zato što mi drugar ide sutra do Siriga pa da vidim da li da mi donese raonke odande...
 
Mikron je držao raonike za vn premium parts sada su promenili vlasnika iq parts mislim da su ti raonici nekad bili 50eur kom,sad da li je još ta cena ne znam
 
К'о што човек написа - то је било раније, а немој бити изненађен ако ти исти раоници коштају и више.

Мени замена предстоји за наредну сезону и не надам се цени мањој од педесет ојра по комаду.
 
Pišem iz mog iskustva sa Prilinger raonicima.2013 sam ih namontirao i još nisu ni blizu potrošenih raonika a ravnjak je u pitanju.60 evra je tada koštao jedan raonik.
 
Original raonik vredi svaku paru. Ja sam uzeo u mikronu za vogela, sa izmenjivim vrhom(obicnim) mislim da sam platio skoro 6000din sa postarinom. Ali raonik od male privrede nikad vise!
 
Nazad
Vrh