Vogel&noot soil solutions

Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Naš M1020 je pak iz Mađarske! :sta:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Danas sam imao 1 sastanak sa gazdom jedne garaze. Pa dok sam ga cekao vidim na zidu da ima malu tablu sa imenom marke Vogel Noot , pa mi nije bilo tesko da malo ispitujem mehanicare kakva je to marka i kako se pokazala kod njih , kao i to kakvu prodaju ima . Dobio sam jako negativne odgovore. Rekli mi da je marka pravo sranje i da je treba ostavitu tu gde je , kazu da uopste im ne ide prodaja plugova te marke. Ja im reko da se kod nas ta marka dosta trazi i da je svi cene. A oni se zacudili. E sad zasto je to tako, ko bi to mogo znati :sta: :sta:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

dragan82 je napisao(la):
Rekli mi da je marka pravo sranje i da je treba ostavitu tu gde je , kazu da uopste im ne ide prodaja plugova te marke. Ja im reko da se kod nas ta marka dosta trazi i da je svi cene. A oni se zacudili. E sad zasto je to tako, ko bi to mogo znati :sta: :sta:
Ma šta oni znaju. Ja sam prošle godine orao sa L 950 i sviđa mi se jer stvarno dobro zaorava a nije ni težak za vući. Pošto bi se tamo mogao naći polovan :sta:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Pre 15 dana u Baču je prodan dobar l950 sa rešetkastim daskama bez crtala i predplužnjaka, udobrom stanju za 1500 eura
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

Nisam ja do sada nalazio ovde polovne Vogela Noot. naleteo sam na nove ili ne mnogo stare. Oni su od skoro poceli da se prodaju ovde , iz razloga sto je Vogel kupio neku poznatu marku koja je ranije bila dosta prodavana ovde. Pa tako je Vogel dobio musterije te marke. mislim da je Vogel kupio Ott. :ppozdrav:
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

dragan82 je napisao(la):
Nisam ja do sada nalazio ovde polovne Vogela Noot. naleteo sam na nove ili ne mnogo stare. Oni su od skoro poceli da se prodaju ovde , iz razloga sto je Vogel kupio neku poznatu marku koja je ranije bila dosta prodavana ovde. Pa tako je Vogel dobio musterije te marke. mislim da je Vogel kupio Ott. :ppozdrav:
Jos pre dvadeset godina.
 
Odg: VOGEL&NOOT SOIL SOLUTIONS

pa naravno da u Francuskom kantonu nećeš naći švabski plug,kod tebe ima najviše Kuhn-a, a prema Cirihu i SG e tu ima koliko hoćeš Vogela,bar ih ja tu uzimam.
 
Evo mog VOGEL NOOT VARIO
2rpchl4.jpg

1rue1c.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Комшија је купио четворобразни решеткасти обртач , ових дана планира да иде по њега, па ћу фотографисати и поставити слике !
 
Колико ми је познато тражено је 13 000, дат је за 10 000 е. Комшија каже да је у одличном стању, виде ћемо !
 
Bas ga puno platio , ali ipak cekamo slike , da sa slika procenimo da li je cena ok.
 
nov vogel noot XMS 1050 obrtac sa resetkastim daskama predpluznjaci i crtalo naravno sa tockom kosta 15500 eura.
 
Nazad
Vrh