Vogel&noot soil solutions

jeste za tvog i koja mu je oznaka, da li si vec orao snjim, ima takav slicni kod nas u selu ali 4 brazde, vukao ga brena 5136 ali nije mogao da ga nosi pa posle kacili za mf preko 200ks i taman mu je, ja hteo da probam za mog yta i kaze da nema sanse da mi treba takav isti trobrazdni,
 
jeste za tvog i koja mu je oznaka, da li si vec orao snjim, ima takav slicni kod nas u selu ali 4 brazde, vukao ga brena 5136 ali nije mogao da ga nosi pa posle kacili za mf preko 200ks i taman mu je, ja hteo da probam za mog yta i kaze da nema sanse da mi treba takav isti trobrazdni,
Ja sam ga isprobao u tešku zemlju i stavio na 30cm zahvat i dubinu oko 25cm i išao oko 7 km na čas i pravi lepu oranicu na mali zahvat u tešku zemlju to je moji cilj .A u laku ću da teram na 35 cm i treba da ide
 
Ko je sad zatupnik za vogela u Srbiji, treba mi nosač i kompletno crtalo, dali možda neko zna cenu, samo znam da je puno?
 
Pa vi ste ljudi onda mnogo bogati, ovamo kukati kriza opasna, pa vas čovek treba da obesi za ja....ca kad dajete 10.000e, 15.000e za plug.
 
Nije moguće da toliko košta? nado sam se da je skupo ali toliko, odustajem, najverovatnije ću videti kod huđika noževe za raonik mesto crtala. U svakom slučaju hvala.
 
ja sam na sajmu ove godine trebao da kupim ,mi se bili pogodili za njega al nije ima crtalo i mi odemo da damo kaparu i da vidimo za crtalo kad ono plug je kostao oko 4000 evra a za crtalo smo trebali da damo oko 4700 evra i mi onda odustali
 
Pa vi ste ljudi onda mnogo bogati, ovamo kukati kriza opasna, pa vas čovek treba da obesi za ja....ca kad dajete 10.000e, 15.000e za plug.

Plug spada u osnovno sredstvo za rad a ne za bahanalisanje tako da onaj kome treba kvalitetan plug izdvoji te pare ako zeli i ako ima para tako da ti nije osnovana cinjenica da nekog treba vesati za genitalije!
 
Стигао је плуг, али нисам могао да га сликам јер је већ био завучен када сам дошао тако да слике постављам чим га извуку и "спреме" за зимско орање.
 
Izuzetni plugovi, ja koristim 2 komada L 950 plugaova...2000 i 2001 godište Na jednom su mi daske UN 400 njega kačim za Belarusa 920, a na burazerovom su UN 350 daske i vuče ga sa IMT 577DV.. oba rade 3x35cm...

---------- Poruka napisana u 22:55 ---------- Prethodna poruka je at 22:54 ----------

 
Nazad
Vrh