Voćarski traktor-vaša preporuka

Evo ponude koju sam juče dobio za SAME Fruteto, traktor je zaista moćan, težina oko 3 000kg, motor od 82ks, nude i varijantu od 95ks, koja ide iz motora sa 4 cilindra i 4 000 cm3 turbo, uz neku manju doplatu. Ali cena sa pdv-om je 37-42 000 eura zavisi od opcija. Ozbiljan traktor ali ozbiljna i cena.
-
  • Motor SAME Turbo intercooler Euro III., 3 cilindra/3000 cm3, 82 ks/60kw
  • Hladjenje tečnost , hladjenje ulja motora/transmisije.Filter vazduha na suvo.
  • Rezervoar kapaciteta 55 litara.
  • Elektrohidrauličko upravljanje kvačilo PTO sa discima u ulju.
  • Menjač OVERSPEED 5 brzina sa superreduktorom i spliterom 30+15
  • Elektrohidraulička blokada prednjeg i zadnjeg diferencijala
  • Ugao upravljanja 60 stepeni
  • Digitalan displej: radni sati,brzina, brzina PTO
  • Hidraulička pumpa od 54 lit/min
  • Mehanička hidraulika
  • 3 para zadnjih izvoda hidraulike sa regulatorom protoka
  • Zadnje izlazno vratilo 540-540E obr./min
  • Pneumatici: 280/70R16 prednji, 360/70R24 zadnji
  • Akumulator 12V-100h-650A
  • Zadnja poteznica „C“ kategorije
  • Originalna hermetički zatvorena kabina (sa nadpritiskom) sa ventilacijom i grejanjem, 2 prednja i 2 zadnja radna svetla, karbonskim filterom
  • Kopčanje na tri tačke sa fixnim kačenjem
  • Elektronski regulator motora,hidrostaticki upravljac,60 stepeni ugao upravljanja prednjih tockova,podesivi upravljac
  • Tezina traktora sa kabinom 2.820 kg

Cena fco N.Sad..................................................................30.300,00 evra

Dodatna oprema:
Vazdušno sedište....................................................................400,00 evra
Klima....................................................................................1.200,00 evra
Nosač tegova + tegovi 140 kg................................................400,00 evra
Prednji blatobrani.................................................................350,00 evra
Automatsko kačenje na polugama pozadi...........................300,00 evra
Prednj.hidraulika (1500 kg) + PTO 1000 obr/min...........2.500,00 evra
PTO 540-540E-1000 obr/min.................................................300,00 evra

NAPOMENA: u cenu nije uracunat PDV od 20 %

Garancija: 2 godine od dana puštanja traktora u rad ili 2400 radnih sati, „Agromehanika AC“ kao ekskluzivni diler obezbedjuje servis i rezervne delove u garantnom i vangarantnom roku kao i potpunu postprodajnu podršku.
Opcija ponude: do kraja decembra 2017 godine
 
Evo ponude koju sam juče dobio za SAME Fruteto, traktor je zaista moćan, težina oko 3 000kg, motor od 82ks, nude i varijantu od 95ks, koja ide iz motora sa 4 cilindra i 4 000 cm3 turbo, uz neku manju doplatu. Ali cena sa pdv-om je 37-42 000 eura zavisi od opcija. Ozbiljan traktor ali ozbiljna i cena.
-
  • Motor SAME Turbo intercooler Euro III., 3 cilindra/3000 cm3, 82 ks/60kw
  • Hladjenje tečnost , hladjenje ulja motora/transmisije.Filter vazduha na suvo.
  • Rezervoar kapaciteta 55 litara.
  • Elektrohidrauličko upravljanje kvačilo PTO sa discima u ulju.
  • Menjač OVERSPEED 5 brzina sa superreduktorom i spliterom 30+15
  • Elektrohidraulička blokada prednjeg i zadnjeg diferencijala
  • Ugao upravljanja 60 stepeni
  • Digitalan displej: radni sati,brzina, brzina PTO
  • Hidraulička pumpa od 54 lit/min
  • Mehanička hidraulika
  • 3 para zadnjih izvoda hidraulike sa regulatorom protoka
  • Zadnje izlazno vratilo 540-540E obr./min
  • Pneumatici: 280/70R16 prednji, 360/70R24 zadnji
  • Akumulator 12V-100h-650A
  • Zadnja poteznica „C“ kategorije
  • Originalna hermetički zatvorena kabina (sa nadpritiskom) sa ventilacijom i grejanjem, 2 prednja i 2 zadnja radna svetla, karbonskim filterom
  • Kopčanje na tri tačke sa fixnim kačenjem
  • Elektronski regulator motora,hidrostaticki upravljac,60 stepeni ugao upravljanja prednjih tockova,podesivi upravljac
  • Tezina traktora sa kabinom 2.820 kg

Cena fco N.Sad..................................................................30.300,00 evra

Dodatna oprema:
Vazdušno sedište....................................................................400,00 evra
Klima....................................................................................1.200,00 evra
Nosač tegova + tegovi 140 kg................................................400,00 evra
Prednji blatobrani.................................................................350,00 evra
Automatsko kačenje na polugama pozadi...........................300,00 evra
Prednj.hidraulika (1500 kg) + PTO 1000 obr/min...........2.500,00 evra
PTO 540-540E-1000 obr/min.................................................300,00 evra

NAPOMENA: u cenu nije uracunat PDV od 20 %

Garancija: 2 godine od dana puštanja traktora u rad ili 2400 radnih sati, „Agromehanika AC“ kao ekskluzivni diler obezbedjuje servis i rezervne delove u garantnom i vangarantnom roku kao i potpunu postprodajnu podršku.
Opcija ponude: do kraja decembra 2017 godine
Ima samo jedan problem kod Same-a.. motor se pravi u Indiji i ima dosta problema sa njim

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Postovani traktor r 50 imamo na lageru cena je 19800 sa pdvom cena za u 50 je 25000

Ovo je odgovor za LS traktor, U 50 je sa kabinom a R50 je bez kabine.
 
Mislim da je U serija standardni, tj rataraki traktor. Serija xr ti je vocarski sa kabinom koliko sam ja shvatio.
 
Da XR je baš voćarski, mada je i R serija široka maksimalno 1.6m, a može i manje, tako da dimenzijama, a pogotovu opremom ulazi u voćarce. To je zmija traktor, barem ono što samja video, ali naravno, za svoju snagu i težinu. E sad ako gledate xr 50, pošto nema jači, za cenu od oko 25 000 eura, ja bih ipak pre uzeo Mistrala, tj. sada Landini serija 2, razlika u ceni je zanemarljiva. Prvo imaju i varijante sa 60ks i širim točkovima, drugo po IPARD-u prolaze jer su iz Evrope.
 
Društvo sretna vam nova godina.
Zna li ko šta o ovim traktorima Deutz Fahr serija 4E stigli u agrostade
www.deutz-fahr.com/tr-tr/urunler/tarla/5600-4e-serisi
 
https://www.facebook.com/deutzfahrsrbija/
Ovde možeš videti neke slike i snimke ovih tarktora takođe se raspitati i za cenu. Mislim da kabina definitivno nije za voće, previše je široka, a i dimenzije traktora su nešto veće od potrebnih. Ovo je klasičan ratarski traktor snage 60-80ks. Inače voćarski Deutz je isto što i Same jedino ofarban u drugu boju. E sad da li je nešto skuplji ili jeftiniji od Same-a to nije loše proveriti, neko ko je blizu Agrostada bi to mogao da uradi pa da okači. Mislim da i Agrokid, njihov najmanji voćarski traktor ima šta da pokaže, pogotovu jer je veoma štedljiv i okrtan, naravno kome vrši posao snaga do 50ks i težina oko 1.8t maksimalno sa kabinom.
 
https://www.facebook.com/deutzfahrsrbija/
Ovde možeš videti neke slike i snimke ovih tarktora takođe se raspitati i za cenu. Mislim da kabina definitivno nije za voće, previše je široka, a i dimenzije traktora su nešto veće od potrebnih. Ovo je klasičan ratarski traktor snage 60-80ks. Inače voćarski Deutz je isto što i Same jedino ofarban u drugu boju. E sad da li je nešto skuplji ili jeftiniji od Same-a to nije loše proveriti, neko ko je blizu Agrostada bi to mogao da uradi pa da okači. Mislim da i Agrokid, njihov najmanji voćarski traktor ima šta da pokaže, pogotovu jer je veoma štedljiv i okrtan, naravno kome vrši posao snaga do 50ks i težina oko 1.8t maksimalno sa kabinom.

- - - - - - - - - -

Cuo sam da ih zeza menjac ali cena je prihvatljiva ja mislim 18500e i jeftiniji su delovi kada se pokvare nego od zapadnih traktora a servis je u Srbiji Agropanonka gde se i sklapa.U pitanju je traktor Belarus 662 sta mislite kakav je?
 
Kolega, o ovom traktoru teško da će se naći neko ko može da napiše iskustvene činjenice iz upotrebe. Naime, on se od pre par godina prodaje kod nas, ali mislim da uošt enije zaživeo. U mom kraju ne postoji nijedan, a nisam ih viđao ni u prolazu. Cena je bila takva kakva je, očekivalo se da bude manja, jer je u osnovnoj varijanti imao smešno male tj. tesne točkove, takođe dosta slab motor, a kad se sve što fali doda, onda je cena bila dosta ozbiljna, a izgled je trebalo svariti. Takođe to nije uopšte štedljiv traktor, niti je prilagođen voćnjacima, po izgledu tj. po veličini kabine.
 
Kakvi su ovi YTO-504 4WD i YTO-454 4WD vidim nije ima velika cena za 504 13900e a za 504 14500e to nije mnogo ali kakvi su i kakvi su mu gabariti citi mi se da mu je kabina malo veca to mi ne bi odgovaralo za leskar.
 
ti onda kupi....ja ti lepo kazem da to nije voćarski traktor, visok ,širok ,mali anšlajng,.....
 
Jel ti imas vocnjak, ili tek treba da podizes?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Trebam da podizem nego racunam da ga koristim i u ratarstvu jaci je od imt i yto i belarus dok nestignu lesnici to jest dok se ne razgranaju.

- - - - - - - - - -

ti onda kupi....ja ti lepo kazem da to nije voćarski traktor, visok ,širok ,mali anšlajng,.....

Širok nije a što se visine tiče nzm ,koja je visina kabine zapadnih voćarskih za koje Srbi nemaju para šta misliš za 354yto on je najmanjih gabarita i gledao sam slike izgleda malo opet da napomenem razmak će biti 6x6 znači lep razmak ?
 
Nazad
Vrh