Voćarski traktor-vaša preporuka

Koče dobro, mada kad je uključena prednja vuče traktor je nekako sam od sebe zategnut tako da se manje i zaliće.
Inače evo linka za Impodan, sviđa mi se sa ovim širim točkovima, a inače i kod nas ima varijanta od 60 ks. https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11302810&show=2
izgleda mi puno ozbiljnije sa širim gumama, čak su i zadnje šire, dok ovaj koji se prodaje kod nas dodje malo "siromašan" https://www.topagrar.com/landtechnik/Traktoren/Foton+LOVOL+TB+504/3349367
ZICAPROM vidim da dobro barataš sa podacima o trakrorima, nemogu nigdje da nađem podatak o minimalnoj širini traga točkova za Agro Luks 50 ili 60 4wd, vidim po slikama da imaju pomijeranje na felgama ali neznam koliko. Član foruma Cacanin ima agroluksa 60 4wd ali je neaktivan od januara pa nemogu da ga kontaktiram.
 
To je sa gumama 14,9 a sa gumama 13,6 bi trebalo biti 1.62, to bi za mene bilo podnošljivo jer standardne gume za agro luks 60 4wd dolaze 13,6- 28 zadnje i 11,2- 28 prednje, kabina mi nije bitna.
 
Nema Rexa za te pare, ovo je ipak cena traktora sa kabinom, a kod Italijanskih i Nemačkih traktora to znada bude 5 000 eura više. Ovo nisu ni traktori iz iste kategorije, Ursus i Zetor su sa po 50-ak konja, što je light varijanta voćarca, a u toj klasi imate sasvim korektan LS traktor sa svom potrebnom opremom. Ja sam se ovih dana raspitivao za Italijanske, jer sam čuo da uz IPARD mogu da idu samo traktori sa njihove liste, a Indijski, i Kineski nisu na listi, za Turske ne znam. Interesuje me traktor oko 80ks, težine ne ispod 2,5t, pozeljno i do 3t, obavezno sa voćarskom kabinom. Čekam ponudu za Same Frutetto, obećali su oko 30 000 eura sa širokim gumama ali mislim da će to biti više. U svakom slučaju skoro da nema traktora do 30 000 eura sa klimom i kabinom te snage, ne računajući Goldonija koji ne bih.
 
Moj drug je kupio Landini Mistral 50 u ovoj turi subvencija Bez kabine i blatobrana (blatobrani su oko 350e) sa kriper brzinama koštao je 21500 e. Kada je prodavac dolazio pitao sam ga za Rex. Koliko se sećam pominjao je cenu od ''oko'' 29000e. Treba proveriti. Ukoliko si zainteresovan mogu ti poslati broj od prodavca pa se raspitaj. LS je definitivno najbolja kupovina, najbolja oprema, najviše hidro izvoda, samo ga malo zeza težina, to si i sam pominjao u ranijim postovima.
 
Moj drug je kupio Landini Mistral 50 u ovoj turi subvencija Bez kabine i blatobrana (blatobrani su oko 350e) sa kriper brzinama koštao je 21500 e. Kada je prodavac dolazio pitao sam ga za Rex. Koliko se sećam pominjao je cenu od ''oko'' 29000e. Treba proveriti. Ukoliko si zainteresovan mogu ti poslati broj od prodavca pa se raspitaj. LS je definitivno najbolja kupovina, najbolja oprema, najviše hidro izvoda, samo ga malo zeza težina, to si i sam pominjao u ranijim postovima.
Preskupo, odrali su ga

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koja je onda normalna cena ?
I jedna ispravka, sada sam zvao u vezi cene Rex-a i cena od 29000 je bez PDV-a. Moja greška ::lose::
 
Poslednja izmena:
Preskupo, odrali su ga

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Nisu ga odrali,to je minimalna cena za landini mistral.I ja sam ranije gledao(ovde kom mene je to u B .Jarku-Delta) i profaktura bi bila oko 22.500 eura.Zavisi sta hoces,koliko ks,tegove,blatobrane,karbon filtere...
 
Nisu ga odrali,to je minimalna cena za landini mistral.I ja sam ranije gledao(ovde kom mene je to u B .Jarku-Delta) i profaktura bi bila oko 22.500 eura.Zavisi sta hoces,koliko ks,tegove,blatobrane,karbon filtere...
22.600 sa svim mogucim dodacima. Bez pdv-a

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh