VLADIMIREC T-25


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nije veliki posao ako znas sta ti sve treba a lakse je dosta za koriscenje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Postovanje, imam pitanje, kad me vuce neko da upalim u pitanju je Vladimirec T25-A2 na prilozenoj slici se vide 2 srafa sa cevcicama, ovaj prvi je blize meni, a ovaj drugi malo iza njega, zanima me koji sraf treba da se odvije da krene gorivo kako bih znao da je izbacio vazduh i povukao gorivo, na vucu je lakse da ne bih pumpao na AC pumpu do besvesti, hvala..
f9ab938a06513ed46e908550f38b4e0e.jpg


Sent from my RMO-NX1 using Tapatalk
 
Postovanje, imam pitanje, kad me vuce neko da upalim u pitanju je Vladimirec T25-A2 na prilozenoj slici se vide 2 srafa sa cevcicama, ovaj prvi je blize meni, a ovaj drugi malo iza njega, zanima me koji sraf treba da se odvije da krene gorivo kako bih znao da je izbacio vazduh i povukao gorivo, na vucu je lakse da ne bih pumpao na AC pumpu do besvesti, hvala..
f9ab938a06513ed46e908550f38b4e0e.jpg


Sent from my RMO-NX1 using Tapatalk
Najbolje da popustiš gore na diznama da istera vazduh i iz cevi zato što se vazduh sabija i on nemože da pokrene diznu. A gorivo iz rezervara do AC pumpe moraš dovesti po srki sistemu ko rakiju iz bureta da curi samo uz popuštanje desnog šrafa na grubom filteru da izađe vazduh.
 
Nazad
Vrh