VLADIMIREC T-25

Sad cu ovih dana da remontujem cilindar hidraulike,pada stalno,cak sad i samo kuku kad imam.inace vucem uzbrdo Gosinu cisternu od 3200l.Ide cudoviste,samo stekce,gledaju seljaci i cude se,valjda misle da on to ne moze.Hahahah.
Ali mali cak i sa opadanjam pritiska u motoru vuce,moram i karike da mu menjam.
 
Pa pritisak ulja sad kad ga palim pokaye 2,5 kad se malo zagreje on ode na 2,8 a kad tarupiram zagreje se pa variraod 2,5 do 3
kad dam gas on podigne pritisak kad oduzmem on vrati na 2,5 i pusta mi ulje u auspuh i naravno stublina sva zamazana.
 
Pa pritisak ulja sad kad ga palim pokaye 2,5 kad se malo zagreje on ode na 2,8 a kad tarupiram zagreje se pa variraod 2,5 do 3
kad dam gas on podigne pritisak kad oduzmem on vrati na 2,5 i pusta mi ulje u auspuh i naravno stublina sva zamazana.
Budi srecan sa takvim pritiskom.Moj za pola sata oranja padne na 1

Upravu je.Pritisak ulja nema veze sa snagom motora.Ako su Lezajevi losi onda mora generalna
 
Ja sam ovo video jos pre mesec dana.Zato sam te pitao da li se pomera levo desno.Sad samo sve sklopi
,sipi ulje i pali pumpu.A ako moras nesto da rastavljas a ne znas samo kazi.Ima ovde dosta ljudi koji mogu da ti pomognu!!
 
Budi srecan sa takvim pritiskom.Moj za pola sata oranja padne na 1

Upravu je.Pritisak ulja nema veze sa snagom motora.Ako su Lezajevi losi onda mora generalna
Sve mi frka da ne moze da istera uzbrdo cisternu to je 4 t iza njega,na koje lezajeve mislis radilica ,klipnjaca?
Dokle onda mogu da racunam da ce da vuce dobro?
 
To ti je odličan pritisak teraj i ništa ne diraj a za pritisak ti je čovek napisao u čemu je fora
 
Ja sam ovo video jos pre mesec dana.Zato sam te pitao da li se pomera levo desno.Sad samo sve sklopi
,sipi ulje i pali pumpu.A ako moras nesto da rastavljas a ne znas samo kazi.Ima ovde dosta ljudi koji mogu da ti pomognu!!
Ma daaa,uradjeno to,sad cu oko klipa da se zezam.Ma neću ništa petljam dok se ne konsultujem sa forumašima.
 
Da sam na tvom mestu ja ne bih vukao cisternu od 4t.Nasem clanu su popucali brezoni na cizmama zbog 2kubika zemlje ili peska.
Mislio sam na lezece lezajeve na radilici.Kad oni dobiju luft gubi pritisak.Ja cu da sipim 20w50 pa ako nastavi kao do sada onda radim generalnu.
 
Pa šta ću,moram da zalivam lešnike,gledam one štiftove na čizmama neki su zavareni neki jok ali tu su svi,valjda oni drže to sve na mestu,valjda.
 
Vozio sam letos,rečeno mi je da nizbrdo prilagodim brzinu,trećom je spuštam a prvom penjem,možda može i drugom ali da ga ne terorišem.
Koliko me gura cisterna pa otprilike u toj brzini da ga teram nizbrdo,Ujak mi to reče on ga ima od 78-e.Sve u svemu nemam mnogo izbora.
 
Da sam na tvom mestu ja bih isao prvom da bi imao vremena da iskocim ako izbaci iz brzine.Ako krene da te gura i motor nabija gas samo udri kocnicu na sekundu.
Zasto ne ugradis sistem zalivanja kap po kap?
Mislim da je isplatljivije nego da vuces cisternom vodu.
 
Nazad
Vrh