VLADIMIREC T-25

Ljudi nece da mi dizel hidraulika,jer ima negde vazduh da se ispušta ili ima manjak ulja
 
Da li vraca rucicu sam. Ili kad na malom gasu drzis rucicu rukom prisilno da li se smanjuju obrtaji motora. Verovatno ti treba nova pumpa odnosno treba ti novi set gumica za remont pumpe. Ja sam na najlonu u NS kupio novu pumpu 60e. i trajala je mesec dana pa sam zamenio gumice i radi vec celu godinu.
 
Ja jos nisam isprobao hidrauliku.Na koliko obrtaja treba da radi traktor da bi se ukljucila pumpa.Ja sam procitao da treba na 1000.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja jos nisam isprobao hidrauliku.Na koliko obrtaja treba da radi traktor da bi se ukljucila pumpa.Ja sam procitao da treba na 1000.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
Ukljuci je kad je traktor ugasen ili na veoma malom gasu. I nemoj da je iskljucujes neka radi stalno. Cak i kad skidas pumpu ostavi je ukljucenu da ne poispadaju kuglice.
 
Ja sam skidao bila uključena i vratio nista nisam dirao on je uključuje,radi dizel i spusta ali pod vecim gasom,a pod malim letom nece.skidan filter ciscen,njedino na cevku sto dolazi odozdo kao da susti dali ima neke kuglice sto idu na cevi da nesto nije ispalo i nevraca rucicu kad digne gore pre toga je radila super pumpa.I sipao ulje sae30
 
Jel se nalazi na razdelnik hidraulike odozgo se skinu ona 6 sada i sklone rucice sa tim delom i on se nalazi ispod jer sam skinuo sliku nadao na forumu ali nista nije obeleženo na slici
 
Раде, како стојиш са руским језиком? Да ти ископамо неки линк за скидање сервисног приручника за "Владимирца", па да сам копаш по њему и сазнаш и оно шта ниси мислио да питаш?
 
Раде, како стојиш са руским језиком? Да ти ископамо неки линк за скидање сервисног приручника за "Владимирца", па да сам копаш по њему и сазнаш и оно шта ниси мислио да питаш?
Meni bi to trebalo.Trazio sam ali ne mogu da nadjem:|

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Ево "на прву лопту" један линк са "Јандекс диска": https://yadi.sk/d/ZkBK4apwhYDmL

Приручник је тежак испод пет магабајта, у .djvu формату, је па ако немаш нешто што отвара тај формат - јави да нађем линк за скидање.

Такође, када прелисташ приручник, па утврдиш да није за твој конкретни мдел, јави да прекопамо још нешто и нађемо прави.
 
Kako je vama namestena ona kuka za prikolicu?Moja je nekim lancem vezana,I da nije tog lanca ona bi pala na zemlju I vuko bi je dok vozim

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
Nasao sam sliku.Sad moram da je namestim jer stize zetva.
ea076fd281539bb980927659e0aa5504.jpg
 
Poslednja izmena:
Danas sam vozio neku zemlju I kad sam hteo da upalim traktor cuje se kao da krci nesto.A kad duze verglam I upalim traktor nista se ne cuje.Traktor ide, vuce ali me brine da nesto ne pojebem.Nekad se cuje a nekad pali kao auto.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Рекоше ми људи да књига са линка кога сам оставио није за "Владимирце" које имамо код нас.

Мало... у ствари, мало више сам роварио по Нету да бих нашао жив линк за скидање приручника за употребу у поправке ове "наше" Т-25-це, ал' ево линк - https://1lib.eu/book/3104461/a12aa0 . Фајл је тежак око 15 мега и и опет је у .djvu формату.
 
Nazad
Vrh