Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
Ćao drugari. Deki, zadnjih 7-8 meseci sam polagao zadnjih 5-6 ispita, bavio se diplomskim, tako da nisam imao vremena da uzmem aktivno učešće na forumu. Brojčano stanje kod mene se nije promenilo i dalje sam na broju od petnaestak grla, ali se trudim da što više poboljšam kvalitet. Od Miljkovića sam kupio pre 15-ak meseci jednog ovnića (ovan sa fotografija) i dva ženska jagnjeta. Od njih sam ostavio ove godine 3 grla za priplod, a ostatak mog skromnog stada čine ovce u tipu pirotske oplemenjene.
 
Kolega Davitko cestitam na uspehu na faxu, a i stadu, ovce su ko bombonice :ppozdrav:. Danas kada sam te video na faxu hteo sam da te pitam od koga ti poticu ovce jer su me potsetile na Miljkove ali ti si bio sa drustvom, ja u zurbi.....
 
evo i realnog stanja kod mene u ovcarniku.sta kazete?
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Dodaj.rs,i to kopiram rucno onaj kod za forum sa pregledom.

---------- Poruka napisana 10-05-12 u 16:06 ---------- Prethodna poruka je 09-05-12 at 22:03 ----------

Dajte ljudi neko iskreno misljenje,pocecu da mislim da nisam dobar coban,a da necete da mi kazete...
 
Ako baš želiš iskreno meni se ne sviđaju iako su u tipu rase. Izgledaju kao čaplje visoki na nogama a butova kao da nemaju. Ako prodaješ jagnjad kao klaničnu robu hitno nabavi nekog ovna mesnatih rasa. Iskreno mišljenje koje i ne mora biti ispravno.
 
Savo21 po meni kod nekih grla losija kondicija,i losa genetika definitivno,ako hoces iskreno misljenje,e ovakve komentare odavno cekam a ti si ih sam trazio-ovo zahvaljivanje treba odmah ukinuti,:ppozdrav:
 
Polako ljudi,tek je poceo,bice bolje dok okrene 2-3 ovna sa dobrim butovima,jbg,ne mogu svi da krenu od full jedinkama,pogotovo kad si pocetnik i nisi bas upucen,samo napred Savo i ostra selekcija ostavi 1 zenku ali pravu i potrazi koliko ovog leta jos 1 dobrog ovna pa da imas sa cim da radis i za 2-3god bice super.
 
JA bih najsrecniji bio kad bih dobio slicne komentare,namesto onih zahvali se,a niko nezna sta je ko sa tim mislio,Savo je trazio misljenje,vidis kako je Sika iskren
 
Nazad
Vrh