Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
sto Dragojlo kaze "u susu ti" svaka cast............
 
Hvala drustvo, ima jos puno prostora za popravku, velika je steta sto ova jagnjad nemaju lucerku na raspolaganju, nikada je nisu okusili, bila zeznuta prosla godina ::jako_besan::
 
izgleda da je ponovo sjagnjena juce je ja i on provjeravali on kaze za Vaskrs da kolje ja ga sprecavam da ne cini to jer mi se cini da pusta vime
 
pa nek saceka malo,nikad nisam razumeo takve ljude.....ako postoji 1posto sanse ja bi cekao
 
svaka cast svakom al ja to nemogu da jedem,jednom moji zaklali gvisku bila sjagnjena,a nisu videli posto bila debela i neosisana,bez reci su mi dali da je odnesem drugu za kerove,mojima nisam hteo davati,a u kuci muk,niko sa nikim nije govorio tri dana,nisu sebi mogli da oproste,piii taman sam to zaboravio,kod virtemberga se lako zeznes neznam dal neka rasa kasnije pokaze vime,nemam iskustva sa drugim rasama
bato blago ti je prelepo,kakve bi bile sa lucerkom mogu da zamislim samo,nadji negde hektar pored vode i sej brate,razvuci creva,navodnjavaj i ovce ko ladje,bas lepe,nema sta
 
Poslednja izmena:
A ne ne, kad se stigne do tog prirasta onda ovcarenje gubi smisao jer vec prelazi u tov bikova... :ppozdrav:


Malo konekcije od jutros :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh