Video igre sa temom poljoprivrede

desni klik na moj raćunar pa svojstva i opšti podaci i tu ti piše sve ili engleski klik na my computer propertis i to je to
 
Mene mrzi da palim komp samo zbog igrice,tako da sam odustao od skidanja igrice i igranja,a za laptop mislim da nije da se na njemu igra igrica. Mada ima jaku konfiguraciju. U pitanju je asus k53e.
 
Minimalni i preporučeni sistemski zahtevi za FS 2013:

Farming Simulator 2013 Minimum System Rquirements
*OS: Windows XP
*Processor: Intel Pentium 4 @ 2.53GHz / AMD Athlon XP 2600+
*Memory Ram: 1 Gb
*Hard Disk Space: 2 GB free
*Video: nVidia GeForce 8500 GT / ATi Radeon HD 6320
*Sound Card: DirectX Compatible
*DirectX: 9
*Keyboard / Mouse
*Installation: DVD-Rom Drive


Farming Simulator 2013 Recommended System Requirements
*OS: Windows XP/ Windows Vista/ Windows 7
*Processor: Intel Core 2 Duo E4300 @ 1.8GHz / AMD Athlon 64 X2 @ Dual Core 4000+
*Memory Ram: 2 GB
*Hard Disk Space: 2 GB free
*Video: nVidia GeForce GT 330 / ATI Radeon HD 6720G2
*Sound Card: DirectX Compatible
*DirectX: 9
*Keyboard / Mouse
*Installation: DVD-Rom Drive

 
Ljudi pomagajte skinuo sam f. simulator 2013 reloaded raspakovao pa narezao na cd. kada sam instalirao trazio mi je ključ,ukucao ključ i pisalo je" key is valid".
sada kad pokrenem igru piše mi "please insert game disc into your drive" sta sam pogrešio?
 
Ljudi pomagajte skinuo sam f. simulator 2013 reloaded raspakovao pa narezao na cd. kada sam instalirao trazio mi je ključ,ukucao ključ i pisalo je" key is valid".
sada kad pokrenem igru piše mi "please insert game disc into your drive" sta sam pogrešio?
Nisi nista pogresio,moras napraviti image od tog diska,pa preko deamon tools-a ga pokrenuti.
Mada sigurno nisi morao da ga rezes,nego da si ga odmah provukao preko daemon tool-a.
Izgleda komplikovano,ali nije.
 
Nazad
Vrh