Video igre sa temom poljoprivrede

ako možeš pošalji link mape pa da vidimo šta se može možda je neka sitnica u pitanju
 
Pa neznam kako ti neće vojvodina toliko dugo smo je igrali i niko se nije javio da mu neće da je otvori ako oćeš daću ti drugi link pa probaj da je skineš sa drugog linka odakle sam i ja radi bez problema
PS:koji si zadnji peč instalirao u igrici treba da je 1.4
 
Skinuo sam i instalirao sam i kada krenem da igram trazi mi Key ali nece na onaj koji sam kucao kada sam prvi put instalirao igricu
 
da li ti je pirat verzija igre ili original ako je pirat probaj ovaj ključ
AXSYS-THTL5-WHCJC-868AA-DELRZ
 
Neznam kako potraži još neki ključ na netu pa probaj ja nemam drugi
 
Ako ti ne uključi ono "next" onda nije odgovarajući ključ. Kucaj na jutjubu "farming simulator 2013 key" i pregledaj snimkove. Tako sam ja našao nekoliko i jedan je pravi.
Odlična igra ko ima vremena za tako nešto. Ima brdo modova (koji rade) a fabrička mapa je ništa kakvih ima. Malo sam igrao mapu vojvodine i dva puta mi se desilo da nemam nijedne mašine u sledećem pokretanju i tu me jako razočarala. Al da nije toga verovatno ne bih ni znao kakvih zanimljivih mapa ima. Sad mi je neka multifruit..... i ekstra je a ima brdo različitih kultura da se seje, pola još ne znam ni kojim se mašinama rade. Ima i svinje i konje pored ovih uobičajenih životinja.
Fino ubijem vreme kad sam na poslu a nema mušterija. Malo se zagreje laptop al nema problema.

Pozdrav druze. To sto ti modovi nestaju pri sledecem pokretanju nije do mape, vec do nekog moda. Moras ubacivati jedan po jedan i sacuvati kako bi otkrio koji mod ne valja:) provereno :)

Evo slika od Vojvodine V2
3422_20_07_13_1_56_02.png

3422_21_07_13_12_39_25.png

1069820_559922390731336_1427890016_n.jpg

64860_559921950731380_1392958014_n.jpg
 
коначно купљен Titanium Add on за ФС 2013...одлично су одрадили моделе, мада има ту још луфта да се дораде сами...AGO team модели F
yoyr.png
q7n.png
3j.png
endt трактора као и JD су најбољи тренутно који се могу наћи за ову игру...
 
pozdrav ljudi, da li znate mozda koji je razlog sto mi se ne pojavljuju zivotinje kad ih kupim?? dodjem do obora, cuju se zvukovi ali ih ne vidim...pozzz
 
Tako to ide sa zivotinjama kada kupis 100 krava vide se samo par komada
 
Nazad
Vrh