Video igre sa temom poljoprivrede

Jel na obicnom FS 2013 i collector edition isti pach za mulltyplayer?
 
Posalji i meni ako te nemrzi da probam jednom i ja multiplayer ako bude hteo da radi .
Nervira me sto se kupuju i parcele heheh .
 
Mora se imati original cd za multyplayer. Nemam patch, moze li neko da mi posalje link na pp?
 
Gde ima da se kupi orginal igrica Farming Simulator 2013??? Ima li kod nas negde da se prodaje??? I koju masinu od kompa zahtea???
 
Idem da pikam ,jel zavrsavate misije ili se samo zezate ? Piko sam ja ranije battlefield neki multiplayer bez orig cd a cod neki isto bez pa sam mislio i ovo moze :osmeh:
 
ima kod nas ja sam kupio preko steam igra klinac već mesec dana bez problema ima na predhodnim stranama adresa
 
Pozdrav drugari. Instalirao sam Farming Simulator 2013, a ne vidim nigde product key koji mi trazi za aktivaciju. Da li neko ima to ili objasnjenje gde da trazim? Hvala unapred.
 
Ima više ključeva na jutjubu. Ja sam skinuo igru na komp i laptop sa dva različita linka i čini mi se da sam i ključeve koristio različite a igram sa istim dvd, nisam se snašao sa onim Daemonom, neće. I na laptopu nemam opciju da otvorim save game u notepejdu i promenim iznos novca ali je tako i zanimljivije. Na kompu sam dodao par miliona i odmah kupio sve velike mašine i brzo izgustirao igru a na laptopu se borim polako i to je već zadovoljstvo.
Na kompu mi nudi sa apdejtujem igru, ne znam da li smem?

- - - - - - - - - -

Ima više ključeva na jutjubu. Ja sam skinuo igru na komp i laptop sa dva različita linka i čini mi se da sam i ključeve koristio različite a igram sa istim dvd, nisam se snašao sa onim Daemonom, neće. I na laptopu nemam opciju da otvorim save game u notepejdu i promenim iznos novca ali je tako i zanimljivije. Na kompu sam dodao par miliona i odmah kupio sve velike mašine i brzo izgustirao igru a na laptopu se borim polako i to je već zadovoljstvo.
Na kompu mi nudi sa apdejtujem igru, ne znam da li smem?
 
Ja sam hteo i linkuje me na oficijalni sajt i prijavljuje mi taj update kao virus !!!
 
Dodjes do parcele i strelice,na svakoj imas strelicu,skoro na sredini parcele.

Naravno i zadosta love.:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh