Video igre sa temom poljoprivrede

evo jedna interesantna slikica mp sa 10 igrača
267827_493168430740066_1884040929_n.jpg
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Skinuo sam sa neta desetak modova. Kada ih kopiram iz downloads u Mu games/mods za sviki pojedinačno mi izbacuje da su izgubljene neke informacije (ne znam engleski). E sad modovi koji se završavaju na exe rade a oni koji se završavaju sa zip ne rade, jednostavno se ne pojavljuju u igri da bih ih kupio. Pokušavao sam i da ih raspakujem-dekompresujem u fascikli mods i ne pomaže. Šta bi trebalo uraditi da i oni rade?
 
instalirao sam igricu i kada je pokrenem trazi mi kljuc kada ga ukucam nece da nastavi dalje kako da je pokrenem
pokrenu sam je
 
Poslednja izmena:
Cuo sam da Team 6 pravi Vojvodina map v2 za Farming Simulator 2013. Da li je to istina? Ako jeste kada procenjujete da ce biti link za download?
 
Ako ti ne uključi ono "next" onda nije odgovarajući ključ. Kucaj na jutjubu "farming simulator 2013 key" i pregledaj snimkove. Tako sam ja našao nekoliko i jedan je pravi.
Odlična igra ko ima vremena za tako nešto. Ima brdo modova (koji rade) a fabrička mapa je ništa kakvih ima. Malo sam igrao mapu vojvodine i dva puta mi se desilo da nemam nijedne mašine u sledećem pokretanju i tu me jako razočarala. Al da nije toga verovatno ne bih ni znao kakvih zanimljivih mapa ima. Sad mi je neka multifruit..... i ekstra je a ima brdo različitih kultura da se seje, pola još ne znam ni kojim se mašinama rade. Ima i svinje i konje pored ovih uobičajenih životinja.
Fino ubijem vreme kad sam na poslu a nema mušterija. Malo se zagreje laptop al nema problema.
 
Ako ti se desi da ti nestanu mašine to nije do mape već do moda i uglavnom mod es limiter pravi problem
 
Taj nisam koristio. Ali mi je drago što sam batalio i vojvodinu i probao par drugih mapa. Ova će mi ubijati puno vremena kad nemam nikog u radnji a radno vreme moram da ispoštujem.
 
Ima sad veliki izbor mapa tako da svako može naći šta mu odgovara Vojvodina je lepo zamišljena ali je prepuna bagova loše su odradjene texture priliko crtanja sela
Ubaci predlog neke mape koja ti se svidja da vidimo.
 
Long Castle v2 Multifruit
Malo je nezgodno jer je na nemačkom a ima puno kultura, čak i različitih vrsta sena, a u dvorištu još više raznih silosa i istovarnih i utovarnih mesta.
 
Naravno da ti se neće pojaviti zato sto je u Zip modu :)
Igram Farming Simulator 2013 original naručio sam CD iz Madjarske 25€
 
Ima sad veliki izbor mapa tako da svako može naći šta mu odgovara Vojvodina je lepo zamišljena ali je prepuna bagova loše su odradjene texture priliko crtanja sela
Ubaci predlog neke mape koja ti se svidja da vidimo.

Nisi u pravu za Vojvodinu, zato sto nema bagova nego ti je verovatno verzija losa skini neku drugu, ovu mapu sam licno ja radio i selo sam ja crtao svaku kucu, kod mene radi mapa bez greske e sada svasta je moguce.Pozdrav.:ppozdrav:
 
Bukur znam da si je ti radio skinuo sam verziju i prvu i drugu sa vašeg sajta tim 6 ali kad otvoriš log fajl pročitaj koliko ima grešaka na texturama ne kudim mapu dobro je zamišljena samo su texture loše odradjene
Vulkan zavisi koliko ti je jak komp moj predlog ti je da probaš mapu Holsten Valey v1.25 dosta dobra mapa a u njoj imaš opciju da držiš telad i jagnjad i da ih hraniš
 
Poslednja izmena:
Pa skini sa neta koja ti se svidja i ubaci je u igru kao i ostale modove kad započneš novu igru imaćeš ponudjeno da biraš oćeš li original mapu ili tu koju si ubacio.
 
Jel postoje neki modovi malih zmaj kombajna za FS2011? Skinuo sam zmaj 133 ali ne radi, tj nema ga u shopu.
 
Skinuo sam mapu i ubacio sam je u modove i kada udjem u igricu pojavi mi se samo stara mapa zasto nema ove koju sam skinuo sa interneta?
 
Verovatno mapa nije dobro zipovana kad je otvoriš da li unutra imaš opet jednu fasciklu ili ti je otvorena mapa skroz?
 
Nazad
Vrh