Video igre sa temom poljoprivrede

Svaka im čast uradili su je odlično ali da obradiš sve njive treba ti jedno dva meseca i najveći modovi koji postoje jer originalne mašine su previše male za ovolike njive
 
Pozdrav Roberte imas oko sokolovo, mapu sam radio ja i jos par ljudi iz TIM 6 farmer simulator.Mapa je ekstra uradjena a ono dvoriste na videu kada se kruni kukuruz to je inace moje dvoriste.HVALA VAM STO STE SKINULI MAPU.:ppozdrav:
 
Necu 100% da tvrdim,ali mi se cini da je tu mapu nas clan bukur uradio.
Inace,mapa je extra.
Znam odlično ko je radio mapu i nisam rekao da nevalja već da je ogromna večeras nas 4 igramo sa najvećim mašinama i tek jedan deo uradili

Putin mislim da lakše pokreće 2013 jer je manje zahtevna od 2011 ako si igrao onu možeš i ovu
 
konkretno igrao sam onu farming simulator srbija,skinuo sa sajta...moze da se igra samo je secka....skidam 2013 ali traje 7 sati
pa da ne skidam dzaba ako nem igrati ram mi je 1gb,brzina 1.6ghz,sa grafickom koju sam dobio uz komp nisam mogao da igram fs pa sam ubacio drugi neku od drugara i onda je mogao fs,sad dal je shader 2.0 ili vise ne znam.:(
 
konkretno igrao sam onu farming simulator srbija,skinuo sa sajta...moze da se igra samo je secka....skidam 2013 ali traje 7 sati
pa da ne skidam dzaba ako nem igrati ram mi je 1gb,brzina 1.6ghz,sa grafickom koju sam dobio uz komp nisam mogao da igram fs pa sam ubacio drugi neku od drugara i onda je mogao fs,sad dal je shader 2.0 ili vise ne znam.:(

Najbolje da probate pa cete videti, a o kojoj grafickoj je rec.
 
Nazad
Vrh