Video igre sa temom poljoprivrede

Potrazio sam kako to resiti, i nisam uspeo, ali predlazem povaceti kapacitet rasipaca, a smanjiti potrosnju djubriva po sekundi, time se manje vremena trosi na dopunjavanje, i eto ga ucinak. Ja licno radim to prskalicom, i samo sam povecao kolicinu vode.
 
Potrazio sam kako to resiti, i nisam uspeo, ali predlazem povaceti kapacitet rasipaca, a smanjiti potrosnju djubriva po sekundi, time se manje vremena trosi na dopunjavanje, i eto ga ucinak. Ja licno radim to prskalicom, i samo sam povecao kolicinu vode.
Ma to sam i ja znao,ali je mapa ogromna,a meni je to bas sporo.
 
moras ubaciti Limiter za gas na traktoru, to je mod pomocu kojega na + ili - stelujes brzinu kretanja kada je traktor ubacen u brzinu, kada taj mod skines onda stisnes H i na + ubrzas koliko hoces.
 
Igro sam farming simulator 2011 ,nije losa igrica ali nisam ubacivao modove .Mada bi bilo zanimljivije ,a probo sam onu sifru za pare tj u onom documentu promenite samo u sejvu startnu cifru para i krenete npr sa 9 999 999 para i kupujete sta vam je volja .

2011 ima poneki bag . Voleo bih da probam 2013 . Ali dosta dobra igra je i JD american farmer neznam koliko ima delova ja sam igro neki sa novijim modom updejtom ili kako vec ima kojekakvih promena i nije uopste losa igra zanimljiva je . A drive grean sam preso sa klincem za cas zanimljiva je prvih sat vremena posle je jako jednolicna i dosadi.

Preporucite jos nesto sta bi smo trebali da probamo .
 
Najbolje i najlepse igranje po meni je bez ubacivanja modova i bez moda za pare.Nego polako radis, stices i kupujes sta ti treba,a kad ubacis mod za pare,odmah pocinje kupovina svega sto je najvece
 
moras ubaciti Limiter za gas na traktoru, to je mod pomocu kojega na + ili - stelujes brzinu kretanja kada je traktor ubacen u brzinu, kada taj mod skines onda stisnes H i na + ubrzas koliko hoces.
DA aili opet nece preko 20 km/h da radi ni prskalica ni rasipac. tako da mislim da to nema neku vajdu.
 
instalirao sam fs2013 i trazimi neki shared 3.0 dali neko zna gde mogu da ga skinem
 
Instaliro sam uradili su grafiku ok .Na prvi pogled lepo izgleda .

Kako da limitiram brzinu prilikom neke operacije da nejdem prebrzo da kao presaltam u radnu brzinu . Hvala na pomoci unapred:osmeh:
Vidim ima par updejtova da se skinu dali da ih skinem i instaliram ???
 
Instaliro sam uradili su grafiku ok .Na prvi pogled lepo izgleda .

Kako da limitiram brzinu prilikom neke operacije da nejdem prebrzo da kao presaltam u radnu brzinu . Hvala na pomoci unapred:osmeh:
Vidim ima par updejtova da se skinu dali da ih skinem i instaliram ???

Tasterima 1,2,3 i mozda 4 odredjujes brzinu traktora ili kombajna.
 
Nazad
Vrh