Video igre sa temom poljoprivrede

A sad znam, kod one pesacke zone, slabo idem u centar Novog Sada. Uvek po periferiji, Svraticu pa pogledati koja je cena. Ako je prihvatljivo, kupujem....
 
Kolega ja igram Farming Simulator 2013 u multiplayu preko STEAM-a, aktivirao mi ga je jedan decko iz Beograda... Cena je bila 1500 dinara za aktivaciju... nasao sam ga na nekom furumu, ima nalog na skypu javim vam nik za par minuta pa a kontaktirajte...:sreca:
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Za 1500din?
Kada sam gledao u NS,tada je izasao novi call of duty,cena mu je bila 7000din,verujem da je u pola cene FS jeftiniji nego cod.
Tako da ako trebam nekom kurti i murti da dam 1500din,onda cu se bolje skupiti i kupiti original.
Kako ta aktivacija radi kada se rusi operativni sistem ili kada se zbog necega mora igrica deinstalirati?
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Jel i Micko igra FS?
Nisam mu aktivirao samo na mom kompu kuci...:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Za 1500din?
Kada sam gledao u NS,tada je izasao novi call of duty,cena mu je bila 7000din,verujem da je u pola cene FS jeftiniji nego cod.
Tako da ako trebam nekom kurti i murti da dam 1500din,onda cu se bolje skupiti i kupiti original.Jer kako ta aktivacija radi kada se rusi operativni sistem ili kada se zbog necega mora igrica deinstalirati?
Bitno je da obrisete sa harda FS2013, a onda otvorite nalog na steam-u, i onda je downloadujete u komp kad vam lik ubaci na steam engine. Kada hocete da igrate aktivirate steam i igrate da li multiplay ili obicnu karijeru, Bitno je da sa kime igrate da ima iste modove kao i vi na vasem kompu...
 
Jadan,morace da uci u slobodno vreme. :osmeh:
Inace ima i na Bulevaru Oslobodjenja izmedju 5 i 6 semafora iduci od mosta ka stanici sa desne strane jedan cika na nekom motoru prodaje pun kofer igrica,od 150-250din tako mi rekao kad sam onako iz zaj. pitao.
 
Ima na fb zajednica Farmin Simulator Srbija tako se zove tu mozete naruciti igru za 25e i stize vam za 2 nedelje od prilike na kucnu adresu, a u toj zajednici ima 6 clanova a jedan je i clan poljoinfa SAKULJAN..:ppozdrav::ppozdrav:
 
Da li je neko modovao rasipace za vestak,da se dozvoli veca radna brzina traktora kada ga vuce po parceli?
Igram big european mapu,a tamo ima dosta velikih parcela,izludjuje me sto tako sporo ide.
 
Nazad
Vrh