Vesti-novosti-obavestenja

Zar ovo nije najblaže rečeno "SRAMOTA" http://www.kurir-info.rs/vesti/aleksandar-vlahovic-prodao-zemlju-99699.php ai ovo IRCI OTIMAJU SRPSKU ZEMLJU!
BEOGRAD - Omilila im srpska zemlja! Tačno 1.361 hektar, 59 ari i 77 kvadrata...(21)
U BANATU IZVOZ HRANE SVE TEŽI
KIKINDA - Administracija „koči“ izvoz hrane. U Severnobanatskom...(0)
TRUJU NAS HERBICIDIMA 30 GODINA!
BEOGRAD - Legalno trovanje. Američki herbicid „raundap“, za koji...(13)
OTROV NA SRPSKIM NJIVAMA!
BEOGRAD - Dokazano! Pesticid „raundap“ (Roundup), koji proizvodi...(23)
ANKETNI ODBOR ZA ISTINU O PRIVATIZACIJI "ŠINVOZA"
ZRENJANIN - Anketni odbor Grada Zrenjanina, osnovan radi utvrđivanja
 
Pa prodaja bi trebala ići po principu resipociteta, ako oni mogu kod nas kupovati, onda možemo i mi kod njiu njihovoj zemlji.

Problem je što nije donet zakon o restituciji i nisu sređene katastarske knjige.
 
Najgore je sto je to cisto krsenje Ustava. Kad je na celu agencije za privatizaciju bio fantom AV, covek ladno slao preporuke faksom da se radi po njegovoj preporuci tj da se zemlja prodaje stranim firmama, iako je krsio Ustav. Da ne pricamo o tome sto ta zemlja i nije bila vlasnistvo tih firmi vec su je one samo koristile. Sramota, nadam se samo da ce neki pravnik smoci snage i da pokrene inicijativu ocene ustavnosti pred Ustavnom sudom, od koje najverovatnije nece biti nista, ali ce barem neka sutrasnja vlast moci u zatvor da otera i te ustavne sudije u zatvor kao saucesnike, jer oni to u sustini i jesu, jer vec imaju predmete po kojima ne odlucuju vise godina, a radi se o nepostovanju najviseg pravnog akta drzave, a o cemu samo oni mogu da odlucuju. Ako najvisi organi drzave ne rade svoj posao, sta mozemo ocekivati od raznih zbirova po nekakvim agencijama, i ostalim katakombama.
 
Da,da i ja sam u toj priči kao i mnogi drugi meštani ovog i susednih sela.Vulin nam je uterao samo tako,prodao naše bez našeg znanja a pare ćemo videti nekog limburga meseca.
 
Nije se to sada desilo nego još prošle godine u Septembru mesecu samo što smo mi saznali u Februaru kada smo hteli da prodamo svoje žito na lageru.
 
VAIT organizuje u subotu u 11h, prezentaciju plugova ,podrivaca itd! u okolini VRSCA,selo KUstilj !
 
Izgorela farma pilica u Backom Petrovcu. Povredjene tri osobe a izgorelo oko 13.000 pilica javljaju NS hronici.
 
Izgorela farma pilica u Backom Petrovcu. Povredjene tri osobe a izgorelo oko 13.000 pilica javljaju NS hronici.
Vrucina ventilatori,struja .Tuzno i zalosno.Samo da ljudi budu dobro.
Upravo sam procitao vest.Stradali su lakse supruznici vlasnici farme i posle ukazane lekarske pomoci pusteni kuci.
 
Poslednja izmena:
Nire moro toliki put prevaljivati,mogo je samo baciti kamen na stanicu milicije.Oni bi mu caskom od kamena napravili pesak.To se lako ispiski.A da treba i Srbija da zaradi.Putarina i akciza na potroseno gorivo,ako je bio dovoljno lud da ga ovde sipa.
 
Nazad
Vrh