Vesti-novosti-obavestenja

date=1292158596]
markodanube je napisao(la):
Pogledajte ovu reportazu mislim da je vrlo dobra .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jN5oApHeFY8&feature=player_embedded[/youtube]

ma daj markodanube,pa zar ima još ljudi koji nasedaju na ovakve gluposti.LIČNO POZNAJEM SVU TROJICU KOJI SU GOVORILI"TO SU PRODANI LJUDI I MANIPULATORI."Zlatan Đurić ima pet članova u svojoj uniji zanima ga samo politika i lova izvarao gomilu ljudi.Branislav Mijatović izbačen iz Asocijacije Poljoprivrednika Srbije zbog primanja mita.(dobio traktor rus i to polovni,priplodne nazimice...) Čedomir Keco pre nekoliko nedelja dobio 70.000 Eura.Da li treba još da pričam, iako ne volim sto to moram da kazem javno ali necu da ćutim dosta mi je ovih smradova više.!!!!!!!!
NA čemu oni misle da prikupe pojene pa nije narod glup i retardiran pogotovo što ima snage i Srpska muda da kaže ko je ko i ko sta radi!!!!!!!
[/quote]
ima tekst o njima u temi "asocijacija poljoprivrednika Srbije"
 
ova tema postaje pravi izazov za samokontrolu, ko procita sve ove vesti i uspe da ostane stalozen ima pice od mene - dobra je za ljude koji imaju nizak pritisak da ne padnu u komu
 
cika_jova je napisao(la):
ova tema postaje pravi izazov za samokontrolu, ko procita sve ove vesti i uspe da ostane stalozen ima pice od mene - dobra je za ljude koji imaju nizak pritisak da ne padnu u komu

E ovaj post potpisujem!!! :udri:
 
Nazad
Vrh