Vesti-novosti-obavestenja

Uh imao je pre manje od nedelju dana i sad opet....
Nadajmo se da ce nas kolega biti medju 99% pacijenata. ::super:: ::super::
 
North ARMY je napisao(la):
Uh imao je pre manje od nedelju dana i sad opet....
Nadajmo se da ce nas kolega biti medju 99% pacijenata. ::super:: ::super::
Držimo mu palčeve.
Ta od pre nedelju dana je otkazana .
 
Pozitivno i sa puno optimizma, jer operacije na srcu, u poslednjih nekoliko godina, postale maltene rutinske !!! Poželimo mu sreću i brz oporavak !!!
 
Maestro je napisao(la):
Pozitivno i sa puno optimizma, jer operacije na srcu, u poslednjih nekoliko godina, postale maltene rutinske !!! Poželimo mu sreću i brz oporavak !!!
Panonstib dođi nam što pre :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Panonstib pripada grupi članova foruma zbog kojih i ja ostajem učesnik i pomažem rad koliko mogu. Od njega sam naučio nešto o kombajnima što i posle 30 godina rada nisam znao. Želim da ga upoznam i lično i zato će morati da ozdravi pa da :ppozdrav:
 
Pridruzujem se zeljama za brzo ozdravljenje :cao: :cao:
p.s.jel ima kakvih vesti?kako je prosla operacija(ako je gotova?)...
 
Ima razgovarao sam sa njegovom suprugom, jutros je operisan i u 11 je prebacen u sok sobu budan i svestan skinut sa aparata za disanje i dobro se oseca. koliko dobro moze biti. No najvaznije da je ono kriticno stane proslo i da se za jedno nedelju dana vraca kuci i na forum. Pozdravio sam ga u ime svih clanova foruma, koji toliko zdusno navijaju za njegov oporavak. :bravo:
 
Mogu samo da potvrdim Petlove reci.
Mora se oporaviti, jer ko ce mi onda pregledati kombajn i ostalu masineriju. Kad budem isao u posetu pozdravicu ga u "forumsko" ime.
 
Nazad
Vrh