Vesti-novosti-obavestenja

Ja idem 10-og u NS dolazi li ko ??
Post je spojen: [time]1283978651[/time]
_________________________________________________
Pardon 12-og na dane NS hibrida.
 
Što sam išao,išao sam,počinje sezona radova polako a nisu sve mašine spremne+treba kotobanja da se pravi a sve danas,sutra.Na zimu oko Sveta Jovana bi trebalo da budem slobodan :haha: :D
 
Evo posle skoro 10 dana završio sam sa operacijom srca i sada se polako privikavam na civilni život.
Ovom prilikom želim da se zahvalim svima koji su mi poželeli brz i uspešan oporavak. :ppozdrav:
Jedno vreme ću morati samo da pratim i da pišem kratke postove (što nije moja odlika), ali je tako jer još uvek moram dosta da se odmaram.Polako ću produžavati vreme provedeno na forumu i dužinu postova.
Još jednom hvala svima na rečima podrške koje su mi mnogo značile. ::svaka cast:: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Još jednom se zahvaljujem svima na lepim željama za oporavak i evo trudim se da se polako uključim u pisanje na forumu, ali prvo ima dasta da isčitam pa tu gubum dosta vremena, a i dosta brzo se zamaram. :ppozdrav:
 
Za @abro - e pa,cale cestitam ti,a tvojoj supruzi i cerkici da sto pre dodju kuci i da ste srecni sa njom. ::svaka cast:: ::svaka cast:: :veseljak:: ::prica:: ::vino:: :veseljak::

Nek'ti pocepaju kosulju prijatelji :haha: :D :D
 
@ Farmer Bob

Pa vidis da ablenduje osto u gacama pa ga sramota da izade da mu i to ne iskidaju.
 
Nazad
Vrh