Vesti-novosti-obavestenja

Cuo sam se sa Panonstibom i mogu vam reci da i zvuci dosta dobro, ai on sam to potvrdjuje.
Pozdravlja sve forumase :cao:
 
Pozdrav za Panonstiba, i da se što pre oporavi. :ppozdrav:


Još jedno obaveštenje:

U utorak 7. septembra sa početkom u 10 i 30 sati na oglednom polju Instituta Tamiš u Pančevu održaće se tzv. Dan polja posvećen primeni konzervacijskih sistema obrade zemlje i korišćenja tečnog N đubriva UAN.
OGLEDNO POLJE je na putu za Vršac, kada se izadje iz Pančeva sa leve strane, na 7-km gde je raskrsnica za Kačarevo. Vide se dve kuće, velka zelena i mala bela usred velikog polja.
 
paorpaor je napisao(la):
Cuo sam se sa Panonstibom i mogu vam reci da i zvuci dosta dobro, ai on sam to potvrdjuje.
Pozdravlja sve forumase :cao:

Ustaje iz kreveta i pomalo seta pricali smo i zamolio me da vam prenesem da nece doci na Letenku jer ga nece pustiti iz bolnice pre ponedeljka ili utorka. Pozdravlja sve forumase.
 
North ARMY je napisao(la):
@Branko batali tu prezentaciju jer si domacin jedne druge ako sam dobro obavesten. :D

Pitanje je da li ću i na ovu otići, jer sam ti već juče rekao da svako jutro do pola 11 imam obavezu.
 
Jel ko dolazi na FIELD SHOW u Temerinu?Domacin ALMEX Crepaja.12.septembra u 9h.
Mi smo bili dve godine unazad.Pa to bude kao dve svadbe ljudi.Pice,hrana,tamburasi.....i naravno CLAAS masine.
Da ne bude posle da nismo obavestili kao za Srbobransku brazdu!
 
Docicemo ako Bog da......... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
15zr04o.jpg


Nego ima li neko mozda informaciju da li se odrzavaju i kada Dani John Deere-a i Res Trade-a u Titelu....... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Farmer Bob je napisao(la):
To care!!E to je to...ajd cucemo se pa da se upoznamo tamo ko dodje. :cao:
Pa naravno da je to to , ipak sam ja ovde najblize Almex-u tako da ssam i pre izdavanja oglasa saznao.......Nema problema upoznacemo se tamo , to jest naci cemo neki znak raspoznavanja samo ako odemo prvo....... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :D :D
 
Po kapama ili majicama ko ima ostali mogu da se prikljuce i eto ti znak za raspoznavanje.


@ Farmer Bob vi becejci idete da spavate sa kokoskama cudo nevideno.
 
peto1 je napisao(la):
Po kapama ili majicama ko ima ostali mogu da se prikljuce i eto ti znak za raspoznavanje.


@ Farmer Bob vi becejci idete da spavate sa kokoskama cudo nevideno.
Bravo Petle dovoljno je da je jedan obelezen i ostali ce da se skupe kao magnet..... :haha: :haha: :haha:
Vredni ljudi nisu kao neki tamo...... kad oni rade ostali spavaju i tako u krug , ali ko rano rani zna se vec sta grabi..... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Evo kako je proteklo ogledno plje Instituta Tamis iz Panceva koje se odrzalo danas(07.09.2010.)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dqCCSrpXskE&feature=player_embedded[/youtube]

A u TITELU se 10.09.2010. odrzavaju 3. po redu dani polja John Deere-a i Res Trade-a
okupljanje na parkingu preko puta servisnog centra John Deere u Titelu u 09:00 h a raspored dogadjaja bice objavljen tamo to jest na pocetku skupa.Pa ko ide od vas mozda se i vidimo........ ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
peto1 je napisao(la):
Po kapama ili majicama ko ima ostali mogu da se prikljuce i eto ti znak za raspoznavanje.


@ Farmer Bob vi becejci idete da spavate sa kokoskama cudo nevideno.
Pa dokle sad? :sta: Kokoske lezu po danu..... ajd i ovog puta LAKU NOC!
Pokusajte da dodjete u Temerin,da se okupimo sad malo blize nama! :cao: :cao:
 
Nas drugar panonstib je dnas pusten na kucno lecenje pa ce imati prilike da se sa njim dogovarate. Zelim mu sto brzi oporavak i da bude malo aktivan.
 
Nazad
Vrh