Vesti-novosti-obavestenja

Nov rekord u posećenosti!

Najviše prisutnih korisnika danas: 718. Najviše prisutnih korisnika: 718 (danas u 21:35)
 
Najviše prisutnih korisnika danas: 725. Najviše prisutnih korisnika: 725 (danas u 21:40) :D
 
Ima ima. Nećemo morati čak kod Bin Ladena, tusmo. :cool:
Post je spojen: [time]1274044396[/time]
_________________________________________________
 
ja sve govorih da bude euro 100 dinara da se lakse racuna kad on od sutra 100,98 :udri:
 
mene su zavrnuli kako su pocele 90desete nemaju kud vise mogu samo da oblaznem :haha:
 
Evo, prešli smo 6 000 unikatnh posetilaca u jednome danu, lepo i za svaku pohvalu.

sepp3k.gif
 
novii je napisao(la):
Evo, prešli smo 6 000 unikatnh posetilaca u jednome danu, lepo i za svaku pohvalu.

To je dokaz da profit u poljoprtivredi nepostoi, jer da postoi nebi bilo toliko posetilaca koji gledu u monitor, nego bi bili u poljima.
Novii daj nagradi ljude nekim džemperom bes kape koji su privukli tu pažnju, nemoj da si kao ovi Piroćanci.


:veseljak::
 
Golube, pada kiša već danima bez prestanka, u kojim poljima, ne gajimo mi ovde pirinač.
 
U poljoprivredi ima posla i kad pada sneg. Treba da se vidi svaki dan na licu mesta dokle je voda stigla.
 
Prisutni korisnici 522 gostiju, 200 korisnika

Najviše prisutnih korisnika danas: 728. Najviše prisutnih korisnika: 728 (danas u 22:04)

:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh