Vesti-novosti-obavestenja

peto1 je napisao(la):
Neverujem da ce biti piva na dabaka samo ti ponesi Vrsackog piva vec ga davno nisam pio.
Kad ga nisi pio kad je valjalo nemoj sad kad nije ni za sta.
 
A imali su nekad dobro pivo. Deda mi je radio u pivari i kad sam isao kod njega uvek je bilo ono pravo.
 
Kratko receno- PROPAST :zli: :udri: :udri: :udri: guzonjama treba para pa raspali po akcizama :udri: :udri: Kod mene je euro 5 dizel njaskuplji kod PETROLA -Slovenci i trenutno je 2km --100din. iKo d nas je poskupelo pre 15-tak dana
Post je spojen: [time]1273832770[/time]
_________________________________________________
Dok je na drugim pumpama jeftinje, loza je negdje oko 1.5km---75 din
 
Peto,gde ti uvek iščeprkaš te tako ozbiljne tekstove pa nas teraš da žuljamo mozak(šta je Tadić hteo da kaže)

Peto-stvarno si car :D
 
MONTOYA je napisao(la):
Dragojlo na kojoj pumpi sipaju najbolju ližiku-koliko ::novac::

Vjeruj do sada kada je bila setva u jeku gdje se stigne, samo da ima vjeruj da su praznili na pumpama lozu, ali brzo je stizala nocu dovuku pa natankuju, loza je svuda ista samo gledaj cenu gdje jeftinije, ovde su trenutno goriva sva ista od kakao je pocela raditi nasa rafinerija u Brodu svi prvatnici a i ovo drzavnih pumpi pune se iz Broda, a kako cujem rusi sada kupuju i sve drzavne pumpe pa i neke privatne zavisno od lokacije, i krecu sa renoviranjem istih i pocece da distribuiraju sve iz Broda ruska nafta pa kako se prica to cer dovesti sigurno do stabilizacije cene...videcemo sta ce biti, u glavnom lozara nas je spasila ovog proleca :D
 
Peto je možda stariji čovek ali je u duši mlad i često nas nasmeje svojim komentarima i bar na neki način nam ublažava i ovako tešku situaciju.

Da li predsednik Srbije zna koliki je uvoz kada već 3 meseca prodajem kravu i bika a kukuruzu pada cena,nafta ide gore
 
Mozda Tadic zivi u nekoj drugoj Srbiji. A mi u drugoj. Treba uzeti atlas pa provriti da nema dve Srbije.
 
Nazad
Vrh