Vesti i obaveštenja

Samo ti pisi naopacke Aco . Paz da ne procita neki lopov koji se drzi Vuka Karadzica pa te posjeti da ponudi da orocis kod njega daleko bilo .
 
Čika Aco jesi oročio 9 po 9.000 evra da izbegneš posetu ljudi iz uprave za pranje novca?Sve do 10.000 e se ne smatra za pranje ali cent preko toga je već opasan po život.
 
To mu tvoje dođe 81.000 a ja nisam imao toliko. Znam ja za to pranje novca, 31 godinu radio u banci pa se nešto i naučilo. Tako da se mogla oročiti samo desetka, bez zapitkivanja. Da se nađe za kupovinu nekog solidnog traktora, ako iskrsne. Voleo bih neki sa klimom, na mom fergi nemam.
 
 
Svako od vas bi hteo da ih bude kao u okolnim drzavama ali iz nekig revolta godinama pricate kako su nepotrebne pa cak i kontra produktivne i treba ih ukidati skroz!
Pa evo dosli smo do toga da ih vise nema, poslusali su i ispunili zelje svima kojima
“kao” nisu trebale a prespavali noc ispred trezora.
Sigurno ce nam biti lakse i bolje.
 
Ма шта је то то је ситница,колико мућки има са неповратним средствима него ту не дирају јер се уредно плаћа проценат и на равне част се дели.
 
Мало размишљања док чекам крај радног времена, не исплати се товити и имати готов производ (месо) а исплати се продати житарице у иностранство и купити од њих готов производ. Да ли је неко негде видео ту разлику у цени да не кажем добит? Долазимо до тога да су цене нереалне код нас или нешто није у реду са финансијама.
Логика је давно емигрирала одавде на запад. Да је могућности питати министра против пољопривреде како је ово могуће.
 
Nazad
Vrh