Vesti i obaveštenja

У Бајши су сад уводили водомере, 1м³ 30 динара.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
I normalno,vas ne boli kao nas.To je ono što sam pisao u prethodnom postu.
 
Нека рачуница каже крмача која доји 25 литара воде дневно, залучена прасад 1.5-2 , товљеници 5-10 литара дневно. Наравно зависи и од годишњег доба и начина исхране. Кад се уђе у математику глава боли уши отпадају.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Нека рачуница каже крмача која доји 25 литара воде дневно, залучена прасад 1.5-2 , товљеници 5-10 литара дневно. Наравно зависи и од годишњег доба и начина исхране. Кад се уђе у математику глава боли уши отпадају.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Znam ja šta hoćeš da kažeš ali uzmi sve to što potrošiš pa pomnoži sa 54 dinara a ne sa 30 pa da vidiš računicu.
 
Знам, ово сам написао као неки орјентир чисто да неко не би рекао зашто се народ буни.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Слажем се, али то да се уради у највећој тајности. А пошто је ово телечка зараван постоји велика шанса са погодим термалну(сумпорасту) воду.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Evo jedan zanimljiv sajt, foto snimak Srbije. sa desne strane je meni pa idite na opciju "Izbor tema" tu se nudi dosta opcija.

 
Ne razumem ljudi sto komentarisu kakve se masine voze tamo po zapadu. Nemislite da valjda Nemacki poljoprivrednik u ekonomiji koja je vodeca u Evropi treba da vozi T40 ili 533 .Oni su sa davanjima u poljoprivredi decenijama bili ispred nas. Naravno da i njih boli sto cene roba su takve kakve jesu. Samo sto smo mi naucili da nemamo tj bio je jako kratak period da se moglo mnogo sticati u poljoprivredi.Ocigledno da nam ni to ne smeta sto nemamo vise. Nema sloge. Sta da ocekujemo i vise od drzave i vlasti kada smo svi ucaureni i svako samo za sebe gleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li ćemo mi jednom doživeti da neko od naših zvaničnika ovako postupi... ma jok, mi ipak imamo proizvodnju sa extra profitom...
Nemačka kancelarka Angela Merkel organizovala je krizni „mesni samit“ na koji je pozvala menadžere najvećih maloprodajnih lanaca, a glavni zahtev koji je stavila pred njih je da meso pod hitno mora poskupeti.
Mediji prenose da se poskupljenje mesa traži da bi se višak zarade preneo na farmere, uzgajivače mesa, te male posrednike u poljoprivredi.
Veliki lanci jednostavno ih „gaze“ spuštanjem cena, odnosno uslovljavanjem otkupa proizvodnjom (skoro) bez zarade.
Pileći bataci u maloprodaji koštaju samo dva evra za kilogram i to je jednostavno nepristojno, to je neizdrživo
 
Лекови иду кроз хране технолошки или аеросол. Појединачно лечење на фарми од ххххххх живуљки не иде.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh