Vesti i obaveštenja

Onda ide moje izvinjenje za moju neobavestenost i neznanje. Mislio sam stvarno da se neko neukusno sali.
 
Svako dete u Srbiji koje dobija paketic ima bar jedan od proizvoda sa spiska.Stvarno zalosno.
Ne zvanicno sam cuo da se Milka pravi za vaznije nacije od no GMO,a za nas ostale od GMO.Ako je tek to tacno,onda su neki negativci iz proslosti bili male bebe za ove sadasnje vladare.
 
Meni bas sestra pre par dana pricala o tom spisku.Kao taj spisak je dobila majka od njene drugarice,e sad koji posao bese radi ne mogu da se setim.Uglavnom to je stiglo kao neki sluzbeni dopis.
 
@ ddragan

Može li informacija o izvoru ove slike, da li je nešto zvanično ili je neko kod kuće oštampao dok mu je bilo dosadno.
GRADSKA UPRAVA GRADA BEOGRADA
Sekretarijat za zastitu zivotne sredine

Pri dnu slike se jasno vidi ime i prezime i naziv Instituta,a ne papiru(nije stalo na slici) se vide i adrese i brojevi telefona.

PS.Da je zajebancija neka okacio bi u odgovarajucu temu,ipak je ovo dosta ozbiljna stvar.
 
Poslednja izmena:
Na stranici propisi dodao nekoliko linkova ko novijim uredbama vlade republike Srbije

Propisi - poljoinfo forum



  • Odluka o visini naknade za izvršene fitosanitarne preglede
  • Odluka o visini naknade za laboratorijske analize uzoraka hrane i hrane za životinje biljnog porekla uzetih tokom službenih kontrola
  • Odluku o visini naknade u oblasti sredstava za ishranu bilja i oplemenjivača zemljišta
  • Odluku o visini naknade u oblasti sredstava za zaštitu bilja
  • Odluka o visini naknada za izvršene veterinarsko-sanitarne preglede
  • Odluka o visini naknade za izvršene veterinarsko-sanitarne preglede pošiljki u međunarodnom prometu
  • Odluka o visini naknade za obeležavanje, registraciju i praćenje kretanja životinja
 
Nazalost sve su to ista govna, gledaju samo sto vise da izmuzu ovaj bedni i glupi narod koji trpi ovaj lopovluk.Neverujem vise nikom a posebno onima koji nas guraju u famoznu EU iz koje svi hoce da izadju.Trebamo EU da bi mogli da izvoze svoje smece kod nas i da naprave robove od nas.
 
Ne bih da politiziram ali to je upravo ono što oni i očekuju zato i povlače ovakve poteze da bi na eventualne skore izbore izašlo samo sigurno biračko telo i onda dobiješ vlast koju podrži nekih 15 do 20 % birača koji na ukupan broj izašlih čine apsolutnu većinu i nastavlja se sa starom politikom da manjina teroriše većinu
 
Ne izlaskom na izbore omogucavate strankama sa manjim procentom glasova da vode drzavu, to ne valja! Izadjite na izbore,ali ne glasajte, veca izlaznost veca sansa da se oni krve a ne mi ovde! izlaz da, glas ne-moj moto:bravo:
 
Ne izlaskom na izbore omogucavate strankama sa manjim procentom glasova da vode drzavu, to ne valja! Izadjite na izbore,ali ne glasajte, veca izlaznost veca sansa da se oni krve a ne mi ovde! izlaz da, glas ne-moj moto:bravo:

Ja sam na poslednjim izborima bio "beli listić." (ne baš beli, pošto sam sve precrtao)
Nisam baš time nešto puno postigao, ali želeo sam reći, da stara banda treba da ide, a novi da ne dolaze. Dosta mi je više glasanja na "manje zlo"
 
Kod nas odavno i nema drugacijeg biranja osim biranja manjeg zla .A do sad su se svi dobrano izredjali i pokazali svoje (ne)umece u vodjenju drzavne politike i izuzetan talenat za kradju i malverzacije da mi je i na sami pomen reci "izbori" vec muka.
 
Nije rešenje precrtavati listiće i ne glasati. Oni to i žele. Rešenje je organizovati se, birati najbolje u grupi i učestovati na izborima.
 
Tako bi trebalo,pod uslovom da ima dobrih.Nekako mi se cini da su svi od zla oca i gore matere.Tu i tamo ima neki pojedinac,al ga posle izbora grupa proguta.Tako da sam predizborni pesimista,cisto da se posle izbora nebi razocarao.:haha:

- - - - - - - - - -

Ovo sam napisao o svim izborima uopsteno i ne preferiram ni jednu stranku:osmeh:
 
U Srbiji politicke kampanje nikad ne prestaju.Sve sto gospoda sa vlasti,a i oni iz opozicije,uradi sve je to u svom licnom interesu,pa makar i ne izgledalo tako na prvu loptu.Uvek im je krajnji cilj prikupljanje poena kod potencijalnog glasackog tela,a ne rad za opste dobro ovog napacenog naroda.Inace,zlo je i glasati i ne glasati.Repati uvek imaju pripremljene sve moguce kombinacije za dan posle...Dokle god se ne pojavi neka nova relevantna ozbiljno reformisticka struja na ovoj ustajaloj politickoj sceni Srbije,u kojoj ce narod prepoznati prave domacinske vrednosti njenih namera,sve ce nam biti manje-vise isto.Ali takav scenario je vise naucno-fantasticni,mi smo ipak navikli na krimice i horor.
 
Posle proslih izbora pojavio se jedan za mene poucan grafit, a koji glasi: "Ko Vas j..e narode do sledecih izbora".
 
Nazad
Vrh