Vesti i obaveštenja

Silos bivšeg Transpetrola iz Sečnja je danas na licitaciji kupila firma Agroglobe.Ista ta firmaje Transpetrol i oterala u stečaj.Eto toliko o poštenju i časnosti biznisa.
A svi mi kojima je Transpetrol ostao dužan možemo da se obesimo.
 
pa to se tako radi u kapitalizmu. dok nekom ne smrkne drugom ne svane. bitno je da zivimo u pravnoj drzavi po zvanicnim statistikama
 
Da i da se svaki dan neko uhapsi pa pusti posle par meseci.Nigde se još nije desilo da neko vrati pare koje je proneverio.Ja se dobrovoljno javljam za zatvor ,i to ne kućni, a da zauzvrat negde drpnem 1mil eura.Pa kad me puste ,posle par meseci, ja pola dam njima a lepa svota ostane i meni.
 
Bitno je da je njegovog kuma Sasu Vitosevica doveo na Karadjordjevo da mu obezbedi hranu za krave. Kako ne zivimo u neko ranije vreme, mislim da bi se siljio kolac za takve kao gosn Mladan.
 
S koje pozicije će biti obezbijeđena sredstva potrebna za povećanje?
MILIĆ: Sredstva će biti obezbijeđena sa četiri pozicije, a to su povećanje stepena naplate, naplata potraživanja koja postoje prema Fondu PIO, bolja redovna naplativost i uvođenje poljoprivrednika u sistem naplate doprinosa.

:osmeh: одакле ти паре фрајеру . отећемо није проблем :osmeh:

http://www.capital.ba/mladen-milic-vece-penzije-nece-otezati-isplatu/
 
Временска прогноза .. разведравање над Србијом :bravo:...

http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomija/MMF-trazi-da-penzija-padne-na-433-odsto-plate.sr.html
коментар на ову вест (није мој ) .. полако свима постаје јасна суштина окупације

Негде су старе убијали тољагама | 17/09/2013 18:39
Преписивање америчког капитализма у нашим условима може значити само катастрофу, умирање од глади, болештине и криминал много гори него и тамо.
А како је тамо, зна се. Ни тамо се од социјалне пензије се тамо не може преживети (доплаћује се и за лекаре и лекове) ако се нема још неки приход. Исто тако је и са минималном платом.
Тако се, уз полицију и војску осигурава друштвени систем по мери богате мањине.
Али ми нисмо сигли чак ни ту. Да цена хлеба није контролисана људи би умирали од глади на улицама пуним криминала и поред свих ресурса Србије (нисмо ни далеко).
Као у оном филму где је новац замењен временом живота (због политичке коректности) и умиреш кад ти истекне.
Оно што је свесно урађено санкцијама, раздорима, ратовима и криминалном "транзицијом" уз уништење привреде је злочин над злочинима - наставак геноцида моћника капитала (не народа) над малом нацијом којој се негира опстанак.
Нико од домаћих није одговарао. Плаћени су делом плена и коруптивном влашћу.
Ево сада и тољаге
 
U nekoj normalnoj državi bi njih sve pobili za tako nešto.Dovedeš u pitanje egzistenciju države i naroda.A kod nas eto žao nam čoveka što se ubio....ukrao samo 6miliona evra.
 
Ko zna šta je tu od toga istina, pričalo se proteklih godina svašta o njemu, nešto i jeste bila istina, a nešto i ne, a ovi čak ni naziv firme nisu "prepisali" kako treba, tako da je i ostalo upitno. Pravi naziv je ZZ Lux in agrar. Ja samo znam da je prema koperantima bio korektan, malo se čekalo za pare, ali je svima na kraju isplatio, bar do prošle godine.
 
Nazad
Vrh