Veštačko đubrivo

Odg: Veštak

Kao i na svaki drugi sajt :D
 
Odg: Veštak

kad dobijes lozinku, ukucaj je u polje za prijavu. Ne samo klik na taster ulaz. Probao i usao :ppozdrav:
 
Odg: Veštak

Ja sam imao sličan problem. Onda mi je član tarana dao telefon moderatora sajta.

Todore šaljem na PP.
 
Odg: Veštak

torpedo problem je što nikako da dobijem lozinku jer navodno je taj sajt baziran na kukijima
 
Odg: Veštak

Potpisujem Rastislava, a vi sa logovanjem i prijavom ili na pp ili u chat.
 
Odg: Veštak

Tako je druze ratni heroju sa pet zvezdica! Pravi reda a ne da se zvrlja kojesta a tema je dali se vestak baca ili rasipa! Ja bih rekao ni jedno ni drugo vec se biljke prihranjuju!
 
Odg: Veštak

pre bih rekao da se pare bacaju i rasipaju a biljke su sve gladnije i jadnije kao i mi uostalom ::lose::
 
Odg: Veštak

Ja se samo koristim izrazima kojima vidim da se ljudi na forumu sluze,znam i ja da se pravilno izrazavam.
Vidim da je na forumu opustena atmosfera pa se tako i izrazavam.Da sam hteo mogao bih ja to i strucnije da napisem ali mislim da nije potrebno.
 
Odg: Veštak

Sandore :cao:
Da je moje ja bih spremirao odmah to je moje misljenje
jer kad svakako idem dva puta spremacom pa isao sad jednom ili pred sjetvu dva puta meni je svejedno
 
Odg: Veštak

Kao sto sam rekao, posle rasturanja vestaka, sto pre proci spremacem da se to unese u zemlju. Ja tako radim
 
Odg: Veštak

ljudi urea predsetveno ok. Kada je za an idealno?uzo sam ga poctkom januara za 21.5 din euro 95 nije bilo kalkulacije za ureu.Dakle kad je najbolje da ga primenim a da ga nebacim?
Zaboravih reci nemam spartac sa sistemom za prihranjivanje
 
Odg: Veštak

Ja mislim da je AN najbolje koristiti u prehrani useva. Za koju kulturu mislis da ga iskoristis?
 
Odg: Veštak

Po meni mislim da je najbolje da taj AN rasturis kad kukuruz ima 6-8 listova. Po mogucstvu pred spartanje
 
Odg: Veštak

nisam ga nikad koristio u kukuruzu pa sad nesto razmisljam o toj njegovoj "kratkotrajnosti" i moja pretpostavka je da tako nesto treba raditi :cao:
 
Odg: Veštak

AN(NH4NO3)sadrzi azot u amonijacnom i nitratnom obliku koje biljke kao takve mogu odmah koristiti.On odmah deluje-naravno cim se rastvori.Ali kako je to so jake kiseline i slabe baze on hidrolizuje kiselo i povecava kiselost zemljista(smanjuje pH)
 
Odg: Veštak

sta mislite kolko je mogla ova kisa sto je pala sa preko 60l/m2 isprati kan sto sam prehranio psenicu
 
Nazad
Vrh