Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
Ruski AN sam pustao, nego pitam bas za kutinski kako se ponasa. A 3x16 i slicno, nisam nikad pustao

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Zorkin AmoSulfan sam probao da pustim ove godine , zabetonirao filter i 50% kapljaca ,a predvidjen je i za fertigaciju..

Urea bili kog proizvodjaca nikad mi nije napravila problem.

Sad imam 3x15 kutina , nesto me strah da je pustim kroz sistem ,a vidim da je kolega napisao da pusta i da nema problema.
Ima jos neko iskustva sa 3x15 ili 3x16 kroz sistem ?
 
Zorkin AmoSulfan sam probao da pustim ove godine , zabetonirao filter i 50% kapljaca ,a predvidjen je i za fertigaciju..

Urea bili kog proizvodjaca nikad mi nije napravila problem.

Sad imam 3x15 kutina , nesto me strah da je pustim kroz sistem ,a vidim da je kolega napisao da pusta i da nema problema.
Ima jos neko iskustva sa 3x15 ili 3x16 kroz sistem ?
Ja sam pošto ureu,an,i pančevački sam ostalo ne mada najbolje mise pokazao ruski AN,
 
Rezultat Orvega...Kako je bilo znate pre par dana kada pisao i izbacio slike..Hvala svima za savete sto javno sto u privatnim porukama.

image.jpg


13695900_10206964046075545_233922753_n.jpg
 
To ti je rezultat toplog vremena koje je zaustavilo bakteriozu. A orvego ce to da odradi malo morgen

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Gledah danas u jednoj poljoprivrednoj emisiji da je u plasteniku domaćin postavio u leji paprike mrežu - onu kao za kornišone samo vodoravno, na nekih 30-40cm od zemlje. Paprika prolazi kroz rupe od mreže. Da li je to zbog poleganja (u plasteniku?) ili zbog nečeg drugog? Da li neko od iskusnijih zna zbog čega je to postavljeno?

hvala
 
Imam problem i iscitao sam postove i poznato mi je sta je u pitanju.
Uzeo sam kod zatitara preparate za prskanje ali mi sada ne dozvoljava vreme.
Do sada se polomilo oko 20-ak struka a jutros se polomilo jos oko 10-ak struka paprike.
U kojoj meri ce se siriti bolest i koliko je uspesno njeno lecenje.
2m5ko74.jpg

dotmk3.jpg

ilelc2.jpg
 
Prskao sam prosle godine rucnom kantom ciljano na deo gde biljka napusta zemlju. Takodje mali deo rastvora se slije niz stablo i zalije je. Stopiralo je bolest.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Imam problem i iscitao sam postove i poznato mi je sta je u pitanju.
Uzeo sam kod zatitara preparate za prskanje ali mi sada ne dozvoljava vreme.
Do sada se polomilo oko 20-ak struka a jutros se polomilo jos oko 10-ak struka paprike.
U kojoj meri ce se siriti bolest i koliko je uspesno njeno lecenje.
2m5ko74.jpg

dotmk3.jpg

ilelc2.jpg

Ja sam imao taj problem meni je pomoglo 1l fobus h i 2 l fuzija h kroz sistem za 5 dana ponovio i stalo je

- - - - - - - - - -

Ovo moze samo jedna stvar da odradi... :)

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Ako nije tajna sta to moze da odradi tj pomogne
 
Nazad
Vrh