Uski pogonski točkovi

mi na 50 sejemo sa neparnim brojem redi.. a na 70 sa parnim.. soja 7 redi ili 9 a kukuruz 6 ili 8
 
juče pukla felna na Zetoru inače je od zadrugara i danas nabavio od 577 isto od 36 coli još majstor da odradi rupe i teraj plaćeno 250 eura za obe bez guma.
 
Danas mi javili za cenu uzanih tockova za Fendta,prednji 230/95R32 zadnji 270/95R46 stelujuci 1500mm-2000mm sa gumama Aliance,4650+pdv...
 
Ne bitno jel Fendt il neki drugi,imam traktor od 87ks,dobar,malo trosi,jaka hidraulika,sad da kupujem jos jedan iste snage za povrsinske radove ne ide,koji ce mi ocin pet traktora...razmisljao sam da "budzim" felne,al koliko je to pametno,prvo treba da nose teret,dal ce moci da se sire kako meni treba..,
 
Ljudi za koliko se mogu prodati tockovi od IMT-a,13.6.R38?
Gume su dosta lose,skoro da nizu za k...c,ja ih teram 4 godine i cekam da puknu,ali nece,pa nece! :D
 
Imam ja broj telefona od jedne firme sa sajma,ne znam koja je,ali roba im je za 10.Po narudzbini rade za sve vrste traktora.
Pogledacu danas,pa ti saljem broj u PP.
 
Aj pliz potrazi, nadam se da mogu napravit pune felge 48 cola i da su jeftiniji od Schaad felgi.

EDIT: dali postoji netko u Srbiji tko bi mogao odrezati srce na 48 coli felgi i pomaknit ga i onda zavarit ? Jer to mi u biti treba ali nitko ne moze uhvatit u tokatski stroj felgu od 120 cm. Netko sigurno postoji ali ja ne znam ko bi to mogao. Najbolje neka firma koja pravi felge ako takva postoji pa da ih samo pitam da mi pomaknu srce felge.

Hvala
 
Poslednja izmena:
Aj pliz potrazi, nadam se da mogu napravit pune felge 48 cola i da su jeftiniji od Schaad felgi.

EDIT: dali postoji netko u Srbiji tko bi mogao odrezati srce na 48 coli felgi i pomaknit ga i onda zavarit ? Jer to mi u biti treba ali nitko ne moze uhvatit u tokatski stroj felgu od 120 cm. Netko sigurno postoji ali ja ne znam ko bi to mogao. Najbolje neka firma koja pravi felge ako takva postoji pa da ih samo pitam da mi pomaknu srce felge.

Hvala
A zasto neubacite adaptere na osovinu prskalice? prvo da njih zavrnete, pa onda na njih felgu, jeste da su dupli bezoni u pitanju, ali ce vas dosta jeftinije izaci, a sluzice i raditi kad vec nemoze se razvuci na 200 cm.

Mi smo to radili na traktoru ursus 355 jer ni on nemoze da se rasiri na 200 cm, samo na 180
 
Nazad
Vrh