Uski pogonski točkovi

Ne bih da kudim ali gume su kanda samo za rezervu ili kako se kaze 'za ne daj Boze'. Felne su od Zadrugara, prepravljane. Cudi me da nemaju rupu u sredini. Mislim da je sretnije resenje pazariti polovne felne od IMT-a sa losim gumama za slicne pare jer IMT felne imaju vise kombinacija za sirinu traga tocka.
 
Koju bi kombinaciju guma preporucili za 892, grbavi most, za povrsinske radove, medjuredni razmak samo na 70 cm. Fabricke su mu gume 13.6 -20 (prednje) i 16.9-38 (zadnje) . Da li mozda neko tera i sa ovim gumama?
 
trebaju mi uzane felne 36 coli od IMT-a, pozeljno bi bilo samo felne , jer moram stavljati gume 12.4x36...svaki pomoc je dobro dosao ! Hvala unapred!!!!:ppozdrav:
 
Dali je neko stavljao uske gume na 558,koja je kombinacija OK.Zbog medjuredne obrade,prvenstveno prskanje zita...
 
vasovac
A kombinacija 12.4x36....Kod mene su sada 16.9x28.....Koje su na torpedima i dali sve odgovara i na 558.
Dali neko zna za koliko se moze naci par sa felnama ....
 
па 558 нема преднју вучу па нема шта да се усклдјава што се тиче преноса мада мислим да ће да буде побијен напред
 
Stavljali su neki na 558 uske točkove 32" od starih MF-ova!

A inače paše uski IMT točak 36" na 558,560,565,577...
Isto kao i torpedov, a paše ih i dosta od stranih traktora, SDF- grupe, JD-a...ali su dosta večeg prečnika, 42" ili 44", mogli bi da se ubace ako stanu pod blatobran.
 
Na traktoru kao 558 nije greda i da treba seci blatobrane. Ne menja nista na vrednosti tog traktora.:haha:
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG] 9.5 *28 9.5 * 44
 
Pronasao tockove,valda su od Zadrugara.Na gumama pise 12/4-11/36.....samo da rupe pasu(mislim da je to to)
Sutra idem da premerim rupe i da pazarim.....(za 558-prskanje...)
 
od cega su neznam , al cu da ih montiram na case-a jxu 105, a takode odgovara i na imt i torpeda.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh