Uski pogonski točkovi

Danas mi stigli uski tockovi za rusa. Zadnji 9.5 x 42 i prednji 8.3 x 20

15clwl2.jpg




Na drugoj slici se vidi razlika u sirini u odnosu na original zadnje gume 15.5 x 38. Kad se lepo stave pored sirokih ove uske su nize za nekih 3-4 cm.

2z4d0qp.jpg



Cena 1300 E........dve zadnje i dve prednje gume ( Voltyre ) sa felnama ( made in russia )




bio bih zahvalan svima koji bi mi dali informaciju da li ovi točkovi idu na belorusa 1021.3....

060/432-57-09

HVALA
 
treba ovih dana da narucim uzane felne i gume za case jxu 105. potrebne su mi za setvu za 4 rednu i 6 rednu sejalicu, prskanje i spartanje. sada su na njemu prednje 420/24 a zadnje 520/34. razmisljam da uzmem 11,2 28 i 13,6 38. imam pitanje na koju dimenziju bi trebale da budu rasirene felne da bi mogao da sejem i ulazim posle u redove.da li je moguce da uvek budu na istom rastojanju ili se moraju okretati po potrebi. svaki savet i pomoc dobro bi mi dosli.
 
Mi smo godinama sejali i na 50 cm i na 70 cm sa istim traktorom.Raspon točkova 150 cm od sredine levog i do sredine desnog točka.:ppozdrav:
 
Najlepse se uklopi i u jedno i u drugo kad je na 145cm osno rastojanje. Imenjace, slobodno uzmi tu kombinaciju tockova, i ja to isto stavljam sad na Claasa a isti nam je odnos prednje i zadnje vuce.
 
Najlepse se uklopi i u jedno i u drugo kad je na 145cm osno rastojanje. Imenjace, slobodno uzmi tu kombinaciju tockova, i ja to isto stavljam sad na Claasa a isti nam je odnos prednje i zadnje vuce.
Ako je setva-međuredni razmak na 50 cm onda je najbolje da bude raspon točkova od sredine do sredine 150 cm. a može da se koristi i u setvi na 70 cm.
 
Ako je setva-međuredni razmak na 50 cm onda je najbolje da bude raspon točkova od sredine do sredine 150 cm. a može da se koristi i u setvi na 70 cm.
Ali zato nemoze da se seje na 50cm 6 redova

- - - - - - - - - -

treba ovih dana da narucim uzane felne i gume za case jxu 105. potrebne su mi za setvu za 4 rednu i 6 rednu sejalicu, prskanje i spartanje. sada su na njemu prednje 420/24 a zadnje 520/34. razmisljam da uzmem 11,2 28 i 13,6 38. imam pitanje na koju dimenziju bi trebale da budu rasirene felne da bi mogao da sejem i ulazim posle u redove.da li je moguce da uvek budu na istom rastojanju ili se moraju okretati po potrebi. svaki savet i pomoc dobro bi mi dosli.
Ako sejes samo na 70cm onda nemoras nista da okreces,a mozes sve da radis
 
Ko kaže da ne može na 50 cm da seje? 1 baterija izvan levog točka,3 baterije između dva točka,i 2 baterije izvan desnog točka.:cao:
 
Nazad
Vrh