Uski pogonski točkovi

Zna li neko dimenzije uskih tockova za Rusa 1221,treba mi za prskanje
 
Da tamo ima mislim da su 12,4- 46 ,i ja sam bio u potrazi pa sam odustao.
Poznanik je stavio najpovoljniju opciju 1000 e , sa 82-ke,niži je klirens 10 cm ali ide bez problema,fabrika propisuje zbog prednje vuče 12,4-46 i prednje nisam zapamtio ima u katalogu.U Agritehnikomu neke italijanske bile ,cena ko pola rusa.
 
Poslednja izmena:
Ja bi stavio i od 82 samo da ne smeta za prednju vucu.
Ne znam kakve su one iz AP?
Nove za 200000 i neki dinar
 
Takve je stavio drugar ali korištene godinu dana na 1221.2 ,mogu ga pitati šta radi sa prednjom vučom ali ja bi tu ako nije fabrika propisala izvuka džek za prednju i gas.Malo ružan izgleda ali radi posao.Ima naših u Aimi mogu da se raspitam da slikaju koje su u pitanju ali mislim da su 12,4-46.
.
 
Aj kad imas vremena pa pitaj.
U planu je nova prskalica sa hidrosklopivim krilima,sa 82.1 ne mogu vecu od 800L,pa se razmisljam da prskam sa 1221 ,onda bi uzeo 1200L,samo da resim tockove.
 
Koja sirina felne treba da bude za gumu 9.5 i da li bi se fergusonove zadnje gelne mogle prepraviti za tu dimenziju guma?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Misliš zbog širine, ili veličine felne?
20 cola je malo ako se koristi prednja vuča
12.4 se lepo slaže sa 13.6 38cama nazad, a dovoljno je uska da uđe u red, opet dovoljno široka da ima grip
 
Pa jeste, i manje više je svejedno, al sam zapamtio kad je neko preračunavao ovde, a ja zapamtio tako..
Čini mi se da je komšija stavio čak 9.5 napred a 13.6 nazad, u prskanju koristi prednju vuču, al tek je jedna sezona prošla, da, bi znao više kako se slaže
 
Nazad
Vrh