Uski pogonski točkovi

Koje sirine su ti potrebne? Napred idu 11.2 24 a pozadi 13.6 38. Postoji kombinacija 9.5 24 i 9.5 42, to sam bas danas video u oglasima ali uz traktor.
 
Pa odgovarale bi mi i 15 na zadnjim tockovima zbog toga sto ne radimo nista manje od 70 cm medjurdni razmak. Koje bi mi vi preporucili?
 
Sada sam racunao odnos tockova za Belarusa, najbolje ti je da stavis 13.6 38 nazad a 9.5 24 napred da moze lepo da ti radi prednja vuca. Tockove nove imas kod Enderica u Novom Sadu a za polovne moras malo da se potrudis da nadjes. Zadnje mozes da uzmes od 52-ke ili T40 a prednje kupis bandase od 577 DV i oni pasu na srca od tvojih felni.
 
Sta mislis da je ispaltivije? Sta bi ti radio? Kupio nove ili budzao stare? Jel taj Enderic pravi ili uvozi felne i gume original?
 
Sve zavisi koliko para hoces da das. Nove felne gole bez guma kostaju sigurno 100000 dinara, ako ne i malo vise. Ovo od 577 nije budz, pase sraf na sraf bez prepravki a same bandase mozes da kupis u Dubravi Sremska Mitrovica. Enderic je prodavac delova za Ruje i ima nove originalne felne i gume. Po meni je bolja kombinacija original felne a gume recimo Mitas koje nisu puno skuplje od ruskih a udobnije su za voznju. Mitas 38-ce su navodno sada na akciji u Coningu.
 
Kolega Zektor Enderic uvozi nove felne bio sam pre par dana kod njega i ima dosta felni na lageru .
 
Sve zavisi koliko para hoces da das. Nove felne gole bez guma kostaju sigurno 100000 dinara, ako ne i malo vise. Ovo od 577 nije budz, pase sraf na sraf bez prepravki a same bandase mozes da kupis u Dubravi Sremska Mitrovica. Enderic je prodavac delova za Ruje i ima nove originalne felne i gume. Po meni je bolja kombinacija original felne a gume recimo Mitas koje nisu puno skuplje od ruskih a udobnije su za voznju. Mitas 38-ce su navodno sada na akciji u Coningu.


Mozes li mi dati broj telefona ili kako da nadjem to u dubravi da vidim koliko kostaju ti bandasi pa kad resim to pitanje onda cu da odlucim za zadnje felne?
 
Bubu,koje bi meni za yto napred trebale da idu,ako nazad budu 13.6.38 da bi radila prednja vuca?
 
Kolege da li neko zna ko jos izradjuje distancere za tockove,a da to nije Kosanovic?i ako moze neki kontakt telefon:ppozdrav:
 
Treba mi za T 40,ali su glavcine iste kao i kod mtz 82.
Problem kod njega je sto fabricki maksimalno moze da se rasiri na 185 cm bez distancera,a onda moram i spone ponovo da stelujem,ovako bi sa distancerima bilo mnogo lakse.
 
Jel zna ko za belorusa gde ima? ( ali ne agropanonka )
Mislim da idu 9.5 42 i 8.3-20
Treba mi samo za prskanje


Gogi
 
Nasao sam uske zadnje tockove za Zeora 7245, problem mi je samo sto su gume 11,2x36 a u uputstvu pise da trebaju biti 12,4x36. Da li je to velika razlika zbog prednje vuce, ali mislim da za setvu i prskanje nemam potrebe da ukljucim prednju? Prednje gume su mi 11,2x24.
 
JA bas trazim gume 11.2 r36, ako su mozda za prodaju, Mogu da kupim 9.5 r36 ovde kod mene ali su mi nesto uzane, a 12.4 r36 nece da stane ispod blatobrana R 65 u pitanju.
 
Hvala na trudu ali 12.4-36 je za 10cm veca u precniku od 14.9-28, i uza za samo nekih 6cm od 14.9 (37cm)

Planiram da posle setve skinem original tockove i postavim ove uzane jer R65 radi smo lake poslove , i uziva u hladovini uglavnom preko leta...
 
Nazad
Vrh