Uski pogonski točkovi

Ima li ko da prodaje točkove 9.5R48,a da nije u Sirigu,lik nije normalan,1000eura traži za par,felne bez srca,gume dijagonalne,stare 30god izduvane
Kupio prošle godine 9.5R46 Kleberove gume solidne felne kao nove original za Torpeda,ali je index nosivosti 120,pa se bojim ih koristiti dalje za prskanje,ostavio bi ih za 75icu za špartanje
A možda bi prodao par 12.4-36 gume kao nove,felna+srce
 
Samo da se zahvalim liku koji je pokušao da me ocrni kod mog prijatelja Mitaša,neznam samo šta je hteo postići time,samo da mi je znati
 
Poslednja izmena:
pozdrav!dali zna neko gde mogu da nabavim felne 9,5x32 dimenzija?trazim vec neko vreme,al ga ne mogu naci nigde.treba mi za zetora 57.sumnjam da cu naci bas za njega sa odgovaracujim rupama,a i nije mi problem da izbusim druge rupe u srcu felne da pasu za njega
 
Kako se krecu uski tockovi za 577? Da su u solidnom stanju, da mogu jos da idu....
 
Imam jedno pitanje za poznavaoce: ako su na traktoru prednji točkovi 380/70, a zadnji 480/70, koje bi oznake odgovarale al za uske točkove da se na traktoru može koristiti dupla vuča?
 
A zašto je važan prečnik felna? Jel postoji neka formula za izračunavanje ili kako?
 
Pa ja neznam, zato i pitam... A da li oznake 13,6R24 i 16,9R34 nešto više znače?
 
Nazad
Vrh