Ursus

Meni lakse da prodam nego da kupim. Nikad mi se nije desilo da mi dodje kupac i da ne kupi, a desavalo mi se da zapucam preko 300km i ne kupim jer nije to to.
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Ima i toga,na slikama jedno a uzivo ne uliva poverenje.Najjaca prica mi bila kad sestric pre dosta vremena kupovao motor i otisao kod nekog coveka i vidi neki krs u dvoristu i pitao ga gde je taj motor a ovaj mu kaze da je to.A prica bila kao najlepsi motor u tom mestu😀 U fazonu pa kome je najlepsi a ovaj pa meni😄
 
@Borisllav360

Koliko si dobio ako nije tajna?
Vidio sam koju si cijenu stavio na piku
Vjerujem da je pouzdan traktor i da moze odraditi posao, problem je sto mnogo ljudi teze za komforom sto je razumljivo a ima nekih sto kupuju traktore iz prestiza pa uzmu traktor za kojeg nema rezervnog dijela a ni majstora da popravi

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Ja sam pre par meseci za mog dobijao 6200 evra, ali u kompletu sa vitlom i daskom. Dao bi ga za te pare, ali sam morao da odustanem jer mi se oduzila sezona i trebao mi kao lebac da zavrsim sve sto treba.
 
Na C-360 kompresor veoma slabo duva. Sta treba da zamenim da bih ga vratio u normalu? Nisam primetio da propusta ulje u vazdusnoj instalaciji.
 
Pozdrav!pre izvesnog vremena sam postavio pitanje u vezi montiranja kabine od drugog proizvodjaca na c 355.Bio sam podstaknut misljenjem ovdasnjeg tehn pregleda u vezi regstracije da kod jih necu imati problema-detaljno sam objasnio sta bi hteo uraditi....Ali u zivotu nikad nista ne ide po planu pa ni ovo,jer sad su obrnuli kartu a ja sam vec montirao kabinu i ostali su samo fini radovi.I sad.....saglasnost proizvodjaca ili uvoznika..pa atest...pa onda tehnicki pregled.Dali od vas bilo ko usao u ovu avanturu pa da mi kaze dali uopste vredi ulaziti u to?
 
Da li neko zna gdje se moze nabaviti amortizer za siber za ursus 902? Kao onaj sto se nalazi na gepeku auta samo sto je ovaj 10-20cm dug i siri je. Nema klasicni okrugli prihvat na kraju nego kao da je odsjecen taj krug i nabije se amortizer na nosac. Mada ako nadjem amortizer lako cu ja to prepraviti..
 
Nazad
Vrh